__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

З урахуванням поширення моди на активний спосіб життя відкрилася велика кількість спортивних залів. Також спеціалізовані приміщення проектують для робочих приміщень, офісів, у домашніх умовах, школах тощо. Дизайн-проект шкільного спортзалу недорого коштує і дозволяє знайти вірний підхід до розподілу простору та розміщення обладнання. Розробка індивідуальних рішень, формування відповідної поставленої мети зовнішнього вигляду набагато краще вдаються фахівцям, які постійно працюють у напрямку.

Вартість дизайну спортзалу у Харкові невисока, при цьому шанси успішної реалізації наблизяться до максимальних позначок. Індивідуальна концепція та її грамотна реалізація дозволять коректно розташувати інвентар, впоратися із зонуванням та отримати дизайн, що перетворює тренування на задоволення. Фахівці компанії Fidelit-Stroy враховують усі особливості закладу чи приміщення, забезпечать естетику та комфорт. Ми робимо із душею і завжди спираємось на вимоги замовників, пропонуючи кілька варіантів.

Розробка проекту спортзалів – основні правила

Ціна дизайну спортзалу в приватному будинку залежить від розмірів зали, нестандартності планування, рівня креативності, необхідних приладів та обладнання, перепланування, інших факторів. Деталі розповість менеджер компанії Fidelit-Stroy.

При формуванні проекту спеціаліст спирається на стандарти, переваги замовників, зокрема значення має таке:

 • правильний вибір відтінків та кольорів, не завжди варто обмежуватися фірмовими рішеннями, потрібно забезпечити потужну енергетику та позитивні емоції;
 • обов'язково передбачається зонування, це дозволяє зберегти функціональність та забезпечити доступ до популярних снарядів;
 • уважно підбираються матеріали для підлоги, оскільки вони повинні переносити значні навантаження та виділятися стійкістю до зношування. У тому числі популярні наливні підлоги, спортивний паркет, натуральний каучук та ПВХ. Деякі види матеріалів допомагають мінімізувати шумову дію, пом'якшують удари та знижують ймовірність пошкоджень. Такі особливості має каучук.

Розподіл зон у спортивному залі

Сучасний дизайн домашнього спортзалу або професійно оформленого приміщення вимагає врахування специфіки вправ. У квартирі або в приватному будинку дизайнер працює з однією кімнатою, в комерційних організаціях може вимагатися ряд додаткових приміщень:

 • душові кабіни. Дозволяють помитися після занять;
 • кафе. За бажання можна пропонувати прості страви, коктейлі, ароматну каву, чай;
 • зона відпочинку. Відвідувачі люблять спілкуватися, тому куточок із диванами обов'язковий;
 • роздягальні для дівчат та хлопців із шафами.

Дизайн інтер'єру спортзалу в підвальному приміщенні включає проектування вентиляційної системи для подачі свіжого повітря.

Особливості домашніх спортивних залів

Нерідко приміщення для занять організують вдома, у цьому разі спостерігається багато відмінностей. Серед базових вимог:

 • створення безпечних умов для спортсмена, у тому числі виключаються гострі кути, ймовірність падіння;
 • організація ізоляції звуку, щоб під час занять не турбувати сусідів та близьких(див. Дизайн сталінки);
 • поєднання з дизайном інших приміщень та виключення зайвої декоративності.

Звернення до компанії Fidelit-Stroy – це гарантія успішного проекту, який просто реалізувати. Точність розрахунків забезпечує адекватний розподіл складових і дозволяє досягти комфорту та ефектності.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи