__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Створити ідеальну розкіш, підкреслити красу терас і майданчиків, виконати зонування апартаментів, підібрати тон і текстиль не так просто, неправильне розміщення елементів або невідповідність вимірам може зіпсувати навіть найпростіший і найкрасивіший зовнішній вигляд приміщень. Сучасний дизайн двоповерхового пентхауса готова виконати компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та забезпечуємо ретельну розробку індивідуального плану.

Особливості проектування у пентхаусах

Пентхауси відрізняються гарними панорамними видами, тому часто привертають увагу багатьох людей. Тут досить складне планування, а буквально назву можна перекласти як технічне горище. Реалізація концепції для таких приміщень потребує особливого підходу, зараз у великих містах вони перейшли в розряд дорогого та елітного житла. Пентхауси розташовані на верхньому поверсі будівлі, вони відокремлені з інших рівнів. Часто потрібно опрацювати простір, що займає весь рівень або кілька поверхів.

Креативність та особливий підхід дозволяють обіграти всі характерні риси інтер'єрів:

 • велика кількість вікон;
 • власний вихід на дах;
 • окрему вхідну групу;
 • високі стелі;
 • значні розміри приміщень.

Проект дизайну інтер'єру в пентхаусі виконується з урахуванням розмірів, форми приміщень, розташування основних стін та інших факторів. Унікальності та комфорту можна додати до будь-яких приміщень, тому наш дизайнер запропонує рішення з урахуванням усіх ваших потреб та звичок, тому допоможе вибрати стиль, відтінки, меблі, прилади.

Реалізація проектів будь-якої складності

Замовити дизайн пентхауса з терасою можна з упором на типові рішення, з унікальним оформленням, у тому числі відрізняється пакет документів. Можна вибрати робочі або ескізні документи, але найчастіше потрібний комплексний підхід. Деталізація всіх вузлів, вибір покриттів, брендів, уточнення цін та інша робота призводить до підвищення підсумкового цінника, але дозволяє уникнути будь-яких помилок. Повноцінне проектування включає ескізи, візуалізацію та папку робочих документів, на їх основі всі роботи проходять послідовно, з урахуванням виконаної оптимізації та креслень. Є варіант не дорогого, але теж цікавого типу житла, який передбачає балкон та зону відпочинку на ньому - це Дизайн Полек.

Чому важливо замовити дизайн-проект?

У пентхаусах досягти ідеальної гармонійності досить непросто. Щоб приміщення були зручними, комфортними та чудово виглядали, потрібен професійний погляд і копітка робота. Ціна на розробку дизайну пентхаусу в Харкові компанією Fidelit-Stroy підтримується на конкурентоспроможному рівні. При цьому якість роботи гарантована, дизайнер розташовує основні функціональні зони, меблі, зберігши простоту переміщення, досягне поєднання відтінкових рішень. Ви отримаєте схеми, ескізи, креслення вузлів, список матеріалів, розрахунки та інші документи. Що дозволяє виконати ремонт швидко, з урахуванням будівельних норм та отримати інтер'єр, про який ви мріяли.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи