__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Фасадна декоративна штукатурка

Фасадна декоративна штукатурка -фото

У ході будівництва або оновлення зовнішнього вигляду будівель або виконуючи Ремонт таунхаусу часто актуальним є нанесення структурної декоративної штукатурки під ключ, таку роботу готові виконати фахівці компанії Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею та маємо все необхідне обладнання, інструменти, штат кваліфікованих фахівців, що дозволяє наносити будь-які текстури на цементну або іншу основу. А щоб вона була ідеально рівною, можливе виконання попередньої підготовки. Ціна на зовнішню штукатурку баранчиків та інші види штукатурних складів розраховується індивідуально і залежить від ряду факторів:

 • тип складу для обробки, вид робіт, що проводяться;
 • обсяг процесів, необхідних для підготовки;
 • кількість необхідних шарів;
 • рівень складності формованої фактури;
 • характеристики матеріалів: рухомість, в'язкість штукатурки;
 • прийоми, актуальні при зачистці та затиранні;
 • кількість рельєфних переходів;
 • типи колеровки, використання крихти, камінцевого наповнювача, створення блиску;
 • складності конструкції будівлі;
 • обсяг робіт;
 • потреба доступу високих ділянках.

Розцінки на фасадну штукатурку короїд та інші види(наприклад, Фінішна фурнітура) робіт можна уточнити у прайсі або зв'язавшись із фахівцем компанії Fidelit-Stroy. Можливе отримання будь-якого забарвлення, формування ефекту мармуру, граніту, складних фактур. Серед популярних варіантів: шуба, мозаїчна, венеціанська.

Чому варто обрати декоративні штукатурки для фасадів?

Оздоблення стін фасадною штукатуркою в Харкові, як і Інтер'єрна декоративна штукатурка має постійний попит, професіоналізм наших бригад дозволяє реалізувати задуми будь-якого рівня складності. Існують багатошарові матеріали, що забезпечують самоочищення стін, стійкість до появи тріщин, а також наявність базового шару підвищує стійкість до вологи. Але й при одному шарі є свої переваги: ​​будівля «дихає», пропускає пару. Мінеральні, акрилові та інші покриття, перш за все, привабливі за рахунок можливості коригування водопоглинання та рівня повітропроникності. Також усі вони привабливі та дозволяють прикрасити весь фасад будівлі.

Основні види штукатурок

Силами фахівців компанії Fidelit-Stroy можливе оздоблення будівель будь-якого типу, розмірів та стилю.

Особливості різних видів покриттів:

 • акрилова. Найчастіше пропонується у готовому вигляді, при усадці будівлі не тріскається. Це можливо внаслідок пластичності та міцності. Забезпечується стійкість до змін температурних показників, також створений шар дозволить випускати пару, тому виключаються попрілості. Але варто враховувати притягнення бруду та пилу, потрібно своєчасне очищення виступів. Також потрібно бути обережними при використанні паяльної лампи або зварювання;
 • мінеральна. Послуги з нанесення штукатурки на фасад будинку часто виконуються нашими фахівцями, оскільки матеріал поєднує екологічну чистоту та доступну вартість. В якості наповнювача можуть бути додані: кварц, гранули мармуру, подрібнене скло, слюда, кольорова глина, кульки з кераміки. Для навісного шару використовується каркас на основі металу. Представлена ​​категорія покриття забезпечує високий рівень теплоізоляції. Мармурові штукатурки чудово виглядають, також вони більш міцні, серед недоліків варто вказати погану стійкість до напруги та вібрацій. Тому їх не використовують біля аеропортів та залізниці;
 • силіконова. Відносна доступність та простота використання призвела до швидкої популяризації матеріалу. Він дозволяє формувати фактуру, вирівнювати поверхні, при цьому не притягується бруд;
 • силікатна. Відмінно підходить при необхідності утеплення, вирівнювання стін, захисту від вітру та вологи. У тому числі підходить для силікатних блоків, покриття пропускає пару, причому стане на шляху води із зовнішньої частини будівлі. Також матеріал не страждає від тріщин, при нанесенні потрібна грунтовка.

Формування фактур будь-якої складності

У нас ви можете замовити обробку штукатуркою баранчик або інших видів. Оформлення дощик створюється за допомогою застосування різних за розміром зерна. Шуба вимагає застосування наповнювача, а результат залежить від методу нанесення. Баранець формується шляхом різного за габаритами зерна у суміші. Великі елементи дозволяють створити ефект крупи, а для мозаїки потрібні силіконові або акрилові суміші.

Для останнього варіанта береться однакова крихта з каменю та прозорий наповнювач. Графіто формується шляхом колеровки та кількох шарів, у сирому вигляді виконується нарізка для отримання обсягу. Наші фахівці запропонують найкращі види сумішей під ваші вимоги та виконають повний перелік робіт, висока якість та естетичність гарантована. Наші консультанти завжди готові прийняти заявку на виконання вимірів та відповісти на ваші запитання.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи