__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Кладка стін та перегородок з цегли

Кладка стін та перегородок з цегли -фото

Цегла широко використовується при проведенні будівельних та оздоблювальних робіт. Компанія Fidelit-Stroy пропонує послуги з монтажу цегляних конструкцій різного типу. Ми робимо з душею та гарантуємо повне завершення робіт в обумовлені терміни. Ціна на кладку силікатної цегли в Харкові та інші види послуг буде перерахована з урахуванням обсягу по прайсу компанії.

Чому цегляна кладка має високу популярність?

Матеріал представлений в широкому асортименті за міцністю, вагою, складом та іншими параметрами, використовується як для будівництва, так і з метою проведення обробки, утеплення. Тому процес укладання зберігає попит усупереч появі інших методів та технік. Вартість кладки цегляних перегородок залишається доступною, при правильному підході та розрахунках вдається отримати довговічні, екологічні будови, забезпечивши відмінне теплоощадження та комфорт. В За необхідністю виконується Монтаж ДСП та МДФ панелей, ОСБ. Єдина складність полягає в потребі досвіду, адже навички муляра є не у кожного. Пропонуємо замовити послуги в компанії Fidelit-Stroy, ми гарантуємо якість та роботу за сучасними стандартами.

Що впливає вартість укладання?

Ціни на кладку перегородок з цегли, зведення будівель, Ремонт будинків, створення перекриття, внутрішніх простінків закладені в прайс. Відмінності можуть бути навіть з урахуванням повнотілого, порожнистого матеріалу, його ваги, розміру елементів, типу суміші. Ми залучаємо професійних будівельників, тому робота не може бути дешевою, кошторис завжди розраховується індивідуально.

На ціни може впливати ряд факторів:

  • пора року. Взимку може знадобитися проведення додаткових робіт, наприклад, розчин обов'язково потрібно буде підігріти;
  • віддаленість об'єкта. Навантаження більше, якщо потрібно доставляти цемент та матеріали на великі відстані;
  • тип кладки. Перестінок зазвичай менший за товщиною, ніж кладка опорних конструкцій;
  • додаткові роботи. Може бути потрібне розташування утеплювача, покриття лаком, встановлення металевих прутів для армування та багато іншого.

Усі види укладання

Популярна кладка стін з керамічної цегли, будівництво із застосуванням матеріалів різної товщини тощо. Наша компанія виконує монтаж в півцеглини, в один ряд або в півтора рядка. Також реалізується подвійна кладка і навіть монтаж по дві з половиною цегли. Вибір здійснюється в індивідуальному порядку та впливає на товщину стіни. Якщо є необхідність отримати полегшений варіант, то для цього використовується відповідний матеріал. При необхідності порожнечі заповнюються шлаком, керамзитом та іншими матеріалами. Суцільний тип стін дозволяє отримати найвищу якість, а сама конструкція може витримувати значну вагу.

Види декоративної кладки, що мають попит:

  • фламандська. Цегла чергується;
  • з англійською перев'язкою. Елементи ставляться ложковими та тичковими рядами;
  • американська. Перемежування 5-7 ложкових каменів одним рядом тичкових;
  • хаотична. Тичкові та ложкові елементи ставлять у будь-якому положенні.

Є безліч інших варіантів, з будь-яким впорається наша команда мулярів та будівельників(також ми пропонуємо наші Малярні роботи). Також реалізується кладка в притиск, впритул та інші варіанти. У роботу також включається затирання, підрізання швів. Етап дозволяє виключити проникнення вологи всередину. Продовжується період служби, покращується естетичний вигляд. Зв'яжіться з нами для уточнення вимог, детальних розрахунків, оцінки вартості робіт. Ми завжди готові запропонувати варіанти, які, з огляду на всі вимоги, влаштують замовника.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи