__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Ретро

Ностальгія за старими часами присутня у багатьох, замовити дизайн під ретро у Харкові варто всім, хто цінує пам'ятні речі, меблі, популярні у минулих поколіннях та хоче проявити креативність. Яскравість і непересічність підходу найбільше цінується творчими натурами, свій початок напрямок бере у повоєнний період. Ми робимо з душею та створюємо концепцію, реалізуємо об'ємну візуалізацію, створюємо креслення, кошториси, забезпечуючи декор з урахуванням потреб та звичок замовника. Реалізація після проектування відбувається набагато простіше, оскільки всі моменти вже враховані спеціалістом. Ретро стиль, як і Дизайн у вінтажному стилі є ностальгією за минулим.

Особливості спрямування при декорі інтер'єрів

Унікальності простору надає використання насичених мотивів, яскравих фарб, залучення спеціаліста дозволить показати відмінний смак і досягти гармонії. Плямистий і строкатий декор у стилі ретро не вітається, оскільки він може легко зіпсувати загальне враження про приміщення. Наш дизайнер постарається втілити в реальність будь-які побажання замовників, створивши у приміщенні справжню красу та затишок. Ціни на ретро-стилі в дизайні інтер'єру залишаються доступними, наш дизайнер впорається з будь-якими запитами замовників.

Ретро від інших напрямків відрізняє таке:

 • підтримка єдиної гами кольорів;
 • використання гарнітурів із соковитими та контрастними відтінками;
 • обов'язкове розміщення елементів, що зображають минуле;
 • предмети трохи змінюють, щоб вони виглядали сучасніше.

Відтінки, матеріали та багато іншого підбирає дизайнер, при цьому враховуються всі вимоги, вибирається певний часовий проміжок та ухил до оформлення, характерного для Америки чи інших держав.

Оформлення з урахуванням обраного десятиліття

Дизайн-проект або Ескізний дизайн-проект у стилі ретро недорого легко отримати з урахуванням особистих уподобань, у тому числі можна виділити низку нюансів кожного періоду:

 • в 50-ті була задиркуватість, у тому числі на перший план виходить яскравість, хромовані складові. Також підбирається суцільний колір для поверхонь та строгі форми меблів;
 • 60-ті не надто вплинули на меблі, але стали частіше використовувати орнаменти, квіткові мотиви. Помітні строкаті відтінки, нерідко виграшного враження вдається домогтися поєднанням примітивних гарнітурів та помітних аксесуарів;
 • у 70-ті контраст уже відійшов на другорядний план. У таких інтер'єрах найчастіше вже використовуються ніжні та теплі відтінки. Також кімнати можна прикрасити розписом, різноманітними орнаментами та малюнками. Особливої ​​чарівності надають невисокі журнальні столики у поєднанні з м'якими меблями будь-якої форми.

Або якщо ви сумували за часами, коли проводили час після полювання у домику в лісі, Дизайн у стилі Шале зможе повернути Вас у ті часи.

Ми готові запропонувати креслення, візуалізацію, розподіл кожного сантиметра простору, плани освітлення, сантехніку та інші складові. Проекти виконуються досвідченими фахівцями, які прагнуть зрозуміти замовника та реалізувати його задуми у кращому вигляді. Телефонуйте, а ми завжди будемо готові надати вам допомогу.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи