__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Розробка та оформлення проектної та дозвільної документації

Розробка та оформлення проектної та дозвільної документації-фото

Перед початком будівництва необхідно зібрати всю дозвільну документацію, оскільки без неї будівництво може бути незаконним. Багатьох замовників лякає тяганина з документами, тому вони всіляко намагаються уникати питань, пов'язаних зі збором дозвільних документів. Складання дозвільної документації на будівництво передбачає збір будівельного паспорта, ліцензії на проведення діяльності, документів на будівництво та реконструкцію будівлі та інших договорів.

Законодавство призначає збір документів для управління всіма процесами в момент забудови об'єкта, а після будівництва – здачі проекту в експлуатацію, після чого контролює перепланування та реконструкцію. Компанія Fidelit-Stroy займається ремонтом квартир, офісів та додому під ключ у відповідність до всіх дозвільних проектних документів, відповідно до вимог законодавства. Ми цінуємо кожного свого замовника і свою роботу виконуємо з душею, тому хочемо зняти із замовника всі питання щодо документації та взяти оформлення дозвільних документів на себе.

Що включає дозвільна документація?

Законодавчим правом зазначено, що на етапі будівництва необхідно зібрати всі дозвільні документи. Вся проектна документація має відповідати Законодавству України та вирішувати наступні завдання:

 • визначати витрати, пов'язані з будівництвом (кошториси);
 • бути довідкою інформації для здійснення робіт з будівництва та забудови проекту.

Головне призначення проектної документації – це нести інформацію на всіх стадіях зведення, будівництва або реконструкції. У списку документів є всі договори, що визначають права та обов'язки кожного з учасників будівельного процесу, а також законне право на провадження його діяльності. Всі звіти, пояснювальні записки та довідки необхідні як замовнику, так і виконавцю для безперебійності забудови. Відповідно до законодавства, стандартний набір документів містить:

 • пояснювальну записку;
 • затверджений генеральний план, який включає схему забудови з чіткими вимірами, розташування проекту, планування корпусів та площу земельних ділянок);
 • архітектурні довідки (оформлення та зведення фасаду, планування проекту);
 • технологічні договори;
 • договори щодо об'ємно-планових та конструктивних рішень;
 • довідки інженерної інфраструктури та технічних дій;
 • проект зведення, забудови та зносу площ;
 • ліцензії на організацію будівництва;
 • звіт з охорони праці;
 • експертизу про стан довкілля;
 • кошторис;
 • інші технічні документи.

Дозвільні документи на етапі будівництва

Дозвільні документи є законним правом на реалізацію будь-якого будівельного проекту. Весь перелік документів ДАСІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція) надає замовнику з метою його ознайомлення, а також з метою здійснення контролю за виконанням правових норм та правил, що передбачаються законодавством. Якщо замовник вирішив усі завдання щодо площі ділянки землі та правильності її вимірів, він приступає до оформлення будівельного проекту, а після цього вже може приступати до оформлення та погодження дозвільних документів. На етапі погодження документації ведеться розробка техпаспорту при переплануванні об'єкта власності. По суті, на етапі будівництва від замовника знадобиться наявність технічного паспорта, проектний план і декларація про початок будівництва.

Перепланування будівель

Законне право на перепланування житлових квартир чи будинків, Демонтажні роботи або Розширення та реконструкція балконів можна отримати для того, щоб усі дозвільні документи відповідали дійсності. Узаконити перепланування у БТІ у Харкові можна у разі отримання дозволу сесії міської ради з наданням відповідної ліцензії. Обґрунтуванням перепланування є додавання поверхів, прибудова балкона, будівництво додаткових прилеглих ділянок. Погодження перепланування в ДАБК відбувається на основі свідоцтва про право власності майна, витягу з реєстру та технічного паспорта.

Рішення перепланування приймає лише власник майна та він визначає, коли оформляти документи: до початку виконання робіт або після завершення будівництва. Наша компанія допомагає у формуванні пакета документів, а також легалізації будівельних робіт до збору необхідної документації. Наразі в нашій компанії діє знижка на Технічний дизайн – проект при замовленні дальнішого ремонту.

У разі виникнення будь-яких питань, ви завжди можете зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті та отримати повноцінну консультацію. Телефонуйте нам, наші фахівці завжди готові надати вам допомогу!


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи