__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж освітлення

Монтаж освітлення -фото

Проектування та монтаж систем освітлення у Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею, реалізуючи індивідуальний підхід та втілюємо у реальність найкращі рішення. Коректне розташування та кількість освітлювальних приладів підбирають з урахуванням концепції інтер'єру, типу приміщення та його призначення. При формуванні проекту, виконанні схеми розведення, виборі місця введення, розташування короба та інших елементів обов'язково рекомендується залучення фахівців.

Усі види освітлення для приміщень

Компанія Fidelit-Stroy готова виконати розмітку, штроблення, перевірку напруги, підключення всіх складових.

Заведено виділяти такі види:

  • загальне. Формується шляхом люстр та настінних елементів. У тому числі нерідко обирають вбудовані світильники, вони підходять для гіпсокартону та плівкових матеріалів;
  • робоче. Виконується в кабінетах, зонах приготування їжі або організованих вдома майстерень. Підбираються відповідні прилади зі спрямованим світлом, вони встановлюються біля робочого місця;
  • декоративне. Використовується для виділення привабливості інтер'єру, його покращення, зонування. У тому числі ми допоможемо встановити обладнання на гнучких кронштейнах, точково, у форматі світлодіодів.

Етапи монтажу освітлення

Вартість монтажних робіт освітлювальних систем розраховується індивідуально, можуть бути потрібні скоби, гофра для ізоляції проводки та інші елементи. Практикується індивідуальний підхід, але в цілому монтаж можна умовно поділити на ряд кроків:

  • формування схеми з висвітлення;
  • розрахунки з урахуванням рівня навантаження у разі активації всіх елементів;
  • підбір обладнання та матеріалів під усе приміщення;
  • встановлення вибраного обладнання;
  • перевірка роботи елементів.

Установка освітлення завжди пов'язана з ризиком, у тому числі є можливість удару струмом і фінансових втрат. Звернення до фахівців нашої компанії усуне ризики виникнення будь-яких помилок, підвищення ймовірності перегріву та загорянь проводки, а також забезпечує тривалий термін служби обладнання. Зробимо безпечний Ремонт спальні та дітячої.

Замовлення монтажу освітлення у компанії Fidelit-Stroy

Для виконання розрахунків та замовлення послуг, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за телефоном. Фахівці компанії реалізують роботи будь-якої складності, при цьому кожен замовник отримує гарантії якості. Професіоналізм дозволяє виконувати монтаж освітлення, Монтаж пластикових панелей чи Укладання ковроліну в обумовлені терміни та заздалегідь обумовленим кошторисом.


 

Цікаво знати

Електромонтажні роботи під ключ у Харкові

У цьому відео ми розповідаємо про дуже важливий, відповідальний вид робіт - чорновий електромонтаж.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи