__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Розрахунок та складання кошторису

Розрахунок та складання кошторису-фото

Незалежно від того, чи ви є власником нерухомості або підрядником, до початку будівельних робіт вам потрібен прогноз будівельного проекту з витратною частиною. У кошторисі має бути зазначена вся інформація про об'єкт: дані про підрядників та будівельний комплекс, таблицю з точними вимірами, терміни виконання роботи та обсяг фінансування.

Послуги складання кошторисів у Харкові надає Fidelit-Stroy із гарантованим виконанням у заявлені терміни. У нас ви можете замовити комплексні послуги з ремонту та будівництва з якісним прорахунком усіх операцій. Ми складемо вам не просто кошторис, а дамо чітке розуміння оцінки вартості всього процесу будівництва. Ми працюємо із душею, щоб кожному замовнику гарантувати якісну роботу.

Будівельний кошторис – його характеристики

Перед початком капітального ремонту забудовник повинен досконально знати обсяг та вартість будівельних робіт. Складання кошторисної документації на будівельні роботи – це процес розрахунку кількості та вартості витрат, які будуть витрачені на виконання певного переліку робіт. У документі мають бути враховані дрібні деталі, щоб зрозуміти, чи можна виконати роботу в обумовлені терміни та бюджет, а також необхідна Дозвольна документація. Кошторис також дозволяє зрозуміти можливі витрати, які можуть бути понесені для завершення запропонованої роботи.

Кошторис готується шляхом розрахунку кількості різних ремонтних робіт за кресленнями та їх множення на питому вартість всіх витрат, що будуть понесені під час виконання даних робіт.

Для складання кошторису потрібно:

 1. Креслення об'єкта – документ, на основі якого розраховується кількісна оцінка об'єкта. Креслення складаються з плану зведення фасаду будівлі, оздоблювальних чорнових і чистових робіт та проведення комунікацій: електрики та сантехніки.
 2. Специфікація об'єкта будівництва – зазначаються всі якісні дані про об'єкт:
 • загальна специфікація передбачає ідею проекту (характер та клас робіт, а також назви матеріалів, які слід використовувати під час виконання робіт);
 • детальна специфікація – розрахунок вартості матеріалів та додаткового обладнання для будівельних робіт.
 1. Загальні витрати:
 • тарифи енергоресурсів;
 • транспортні витрати;
 • витрати на ЗП будівельних бригад;
 • інші загальногосподарські витрати.
 1. Циркуляри з податків та страхування об'єкта.

В оцінювальних розрахунках повинні бути зазначені всі виміри, згідно з креслярським планом, а також враховані можливі додаткові роботи. Складання кошторису робіт з чорнової обробки включає не тільки розрахунок вартості на поточний момент, але і враховує можливі накладні витрати, пов'язані з амортизацією.

Мета складання кошторису

Кошторис на роботу або проект необхідний в основному для наступних цілей:

 1. З’ясувати необхідну суму грошей, потрібну власнику для завершення запропонованого проекту. Для громадських будівельних робіт кошторис необхідний для отримання адміністративного дозволу, виділення коштів та технічних дозволів.
 2. Визначити кількість матеріалів, необхідних для планування своєчасної закупівлі.
 3. Розрахувати правильну кількість робітників, які мають бути найняті для виконання роботи протягом запланованого часу завершення.
 4. Оцінити потребу в інструментах та обладнанні, необхідних для виконання робіт за програмою.
 5. Визначити термін виконання з обсягу робіт, включених у кошторис.
 6. Скласти графік та програму будівництва.
 7. Визначити обсяг інвестицій, виходячи зі співвідношення прибутку та витрат.

У нас ви можете замовити кошторис на ремонтні роботи під ключ з повним аналізом прибутковості та витрат та визначення рівня вигоди. До кошторису ми прикріплюємо всю первинну бухгалтерську документацію, яка б підтверджувала розмір витрат.

Кошторис на ремонт

Ремонтний процес включає 3 основні етапи:

 • розчищення, демонтаж та прибирання приміщення;
 • чорнове оздоблення - підготовку всіх поверхонь та усунення дефектів;
 • чистове оздоблення – фінішне оформлення.

Кошторис складається для об'єктів, які вимагають оновлення, заміни та ремонту з метою технічного обслуговування.

Кошторис на кожному з етапів складається окремо і розрахунок чистової обробки краще довірити професіоналам. Ціна на розрахунок кошторису на чистове оздоблення залежить від площі будівництва, якості будівельних матеріалів, інструментів та додаткового обладнання. У нашій компанії ви також можете окремо замовити послуги з розрахунку кошторисів на сантехнічні роботи. Вартість роботи залежить від складності монтажу, типу труб, розведення та інших факторів.

Наші фахівці зможуть допомогти вам підібрати матеріали та комплектуючі, які входили б у ваш план витрат і зробити ремонт, про який ви мріяли. Телефонуйте та отримайте повноцінну консультацію.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи