__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Навішування банерів та іншої рекламної продукції

Навішування банерів та іншої рекламної продукції-фото

Компанія Fidelit-Stroy пропонує висотний монтаж рекламних конструкцій будь-якої складності, ми робимо із душею, забезпечуючи відповідність вимогам замовника. Гарантується висока якість кріплення, висотники промислового альпінізму зможуть дістатися потрібного місця та виконати необхідні роботи. Для досягнення відмінного результату ми подбаємо про наступне:

 • професійне обладнання та інструменти;
 • залучення досвідчених альпіністів;
 • виключення ризиків завдяки злагодженим та акуратним діям;
 • можливість дістатися до потрібної висоти;
 • дії здійснюються за регламентом і стандартами, що виключає подальші проблеми;
 •  контроль якості кріплення реклами до фасадів.

Якщо вам потрібна висотна установка рекламних банерів, ми завжди готові знайти найкращі рішення для монтажу на будинок, доступу через дах. Нам не завадить важкодоступність високих будівель та особливості архітектури, додатково можлива герметизація та інші послуги із залученням альпіністів. Наші можливості дозволяють виконати будь-який обсяг робіт.

Що таке банер і чому він є популярним рекламним носієм?

Монтаж рекламних банерів під ключ має попит, оскільки всі етапи робіт перекладаються на виконавця. Досить позначити потрібні роботи та вимоги, ми виконуємо розрахунки, складаємо кошторис та реалізуємо всі поставлені завдання. Вам залишиться перевірити результат та зробити оплату. Банером можна назвати будь-яке прямокутне полотно, воно відрізняється за розмірами та змістом, що забезпечує широкі можливості щодо просування продукції, послуг, бренду і так далі.

Основою є спеціальний матеріал, для нанесення тексту або картинки використовується широкоформатний друк. Найчастіше конструкції монтують над входами у різні організації, з боків від тротуарів, трас, вздовж жвавих вулиць, на вітринах, фасадах офісів та будівель. Метою розміщення є позначення розташування закладу чи привернення уваги, також вдається ефектно подати запропоновані послуги чи товарні позиції.

Чому варто встановити банери для реклами?

Є багато варіантів для привернення уваги, але внаслідок великого формату банерів їх видно здалеку. Так виходить охопити значну кількість глядачів, що робить рекламу ефективною та популярною. Ми надаємо послуги з монтажу та зняття конструкцій усіх видів. Ціни на демонтаж зовнішньої реклами альпіністами підтримуються на доступному рівні. Розрахунок виконується за прайсом, у тому числі ви можете зв'язатися зі спеціалістом для уточнення вартості з урахуванням всіх особливостей замовлення.

До основних переваг банерів можна віднести наступне:

 • висока надійність;
 • тривалий період служби;
 • високі показники міцності;
 • вартість залишається доступною;
 • стійкість до коливань температур, вологи, дії пилу та вихлопів;
 • маса варіантів застосування;
 • процес виготовлення простий;
 • можна досягти високої якості зображення;
 • залучення фахівців нашої компанії виключає проблеми при монтажі;
 • можливість вибору місця розміщення;
 • за бажанням реалізується обробка з метою запобігання накопиченню пилу.

При цьому потрібен професійний монтаж, а при необхідності демонтаж рекламних вивісок висотниками. Цю роботу готові виконати спеціалісти від компанії Fidelit-Stroy. Також можливе встановлення інших рекламних об'єктів: об'ємні літери, таблички, світлові панелі тощо.

Види банерів для фасадів

Ми працюємо з полотнами будь-яких розповсюджених основ, але найчастіше застосовується банерна тканина. Вона ділиться на литу та ламіновану. Перший варіант є залитою ПВХ сіткою, після чого забезпечується гладкість, міцність, відмінна світлопередача, тривалий термін використання, еластичність, стійкість. Після кріплення термін служби становить близько 2-3 років. Ламіновані вироби поза приміщеннями служать лише 2-3 місяці. Для закріплення застосовуються люверси, вони знаходяться біля краю полотна або на трубах по периметру. Кріплення виконується до стін або за допомогою спеціальної основи з металу. Ми допоможемо підібрати найкращий варіант та виконаємо монтаж реклами з гарантією якості.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи