__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Укладання плитки ПВХ та SPC

Укладання плитки ПВХ та SPC-фото

Оздоблення підлог кам'яно-полімерною плиткою або покриттям на основі ПВХ має високу популярність, фахівці компанії Fidelit-Stroy впораються з укладанням будь-якого матеріалу, обраного замовником. Ми робимо з душею, забезпечуючи чудовий зовнішній вигляд та високу якість. Ми допоможемо з вибором матеріалу, сформуємо потрібний візерунок. Можливе комбінування різних кольорів та реалізація будь-яких дизайнерських задумів.

Укладання ПВХ плитки

Матеріал поєднує пластичність та гнучкість, він отримує вінілову основу і може виглядати як плитки, ламелі (з наявністю замку та без нього). При виготовленні використовується полівінілхлорид, ціни на оздоблення підлоги плиткою із ПВХ залишаються доступними, тому матеріал актуальний для комерційних та житлових приміщень.

Він може стелитись на теплу підлогу, бетон, стяжки. Плитки отримують базовий шар з ПВХ, прошарок з того ж матеріалу, декоративний шар певного кольору або з малюнком. Також обов'язково є поліуретан для захисту, можлива наявність ефекту від ковзання.

Монтаж підлогової ПВХ плитки на балконі та інших приміщеннях виконується для отримання імітації різних покриттів: під мармур, дерево, бамбук, камінь, з малюнками. Якісна установка модулів дозволяє отримати гарний рельєф, виділити потрібні зони, створити привабливі переходи.

Укладання вінілової плитки

Матеріал відмінно підходить для виконання ремонту у приміщеннях будь-якого типу: дачі, квартири, будинки, кафе, офіси, клуби. Укладання підлогової плитки SPC в Харкові виконується нашими майстрами на об'єктах з будь-якою площею. Покриття привабливе за рахунок мінімальної реакції на зовнішні фактори, естетичність, тривалий термін використання, простоту укладання з використанням замків або клею.

Структура матеріалу багатошарова, він заснований на кальцієво-полімерній основі, що забезпечує високі параметри міцності. Також використовується декоративне покриття та захисний шар із поліуретану, щільність можна порівняти з керамогранітом. Відмінність від ПВХ плиток у тому, що матеріал використовується лише для зв'язку каменю, доведеного до стану порошку. Це дає змогу отримати унікальні властивості.

Оздоблення підлог вінілової плиткою в будинку проводитися з індивідуальним вибором плит, найдорожча продукція по 4,5 і 5 мм завтовшки.

Особливості та характеристики SPC ламінату:

 • стійкість до води 100%. При змінах вологості не відбувається деформація чи усадка;
 • стійкість до зношування. Належить до 33 класу зносостійкості, підходить для побутових та комерційних приміщень;
 • звукоізоляція. Створений шар покриття добре захищає від шуму, також використовуємо спеціальну підкладку;
 • збереження форми, зокрема допускається досягнення температур від -50℃ до +65℃, зокрема може використовуватися за відсутності опалення;
 • широкий вибір принтів. Після укладання жорстка основа отримає високу міцність та відмінний зовнішній вигляд. Вдається отримати реалістичне зображення;
 • стійкість до подряпин та щільність. Навіть у разі появи подряпин вони не призводять до псування у разі попадання вологи.

Також монтаж покриття обирають через опір ковзанню, світлостійкості, пожежобезпечності та екологічності. Також ми пропонуємо Укладання пробкової підлоги або Укладання паркетної дошки.

Послідовність робіт

Вартість укладання кварцвінілової плитки буде розрахована з урахуванням потрібних послуг та площі приміщень. Також значення має основа, нерідко потрібна додаткова підготовка, щоб забезпечити герметичність. Покриття діляться не тільки за складом та декором, але й на замкові, клейові, рулонні. При установці виконується відступ 3-6 мм, монтаж виконується після завершення інших робіт з обробки, винятком є ​​тільки монтаж дверей. Особливості робіт залежать від обраного матеріалу, обов'язково використовується підкладка, вона підвищить рівень ізоляції. Ремонт комерційної нерухомості може зайняти трохи більше часу через об'єм робіт.

Монтаж покриттів замками включає таке:

 • укладання в перший кут, до стіни виріб розташовується стороною із шипом;
 • розташування всього першого ряду з використанням розпірки між стіною та плиткою (обов'язково з'єднати короткі сторони);
 • формування необхідного розміру крайньої дощечки, у своїй залишають 8 мм зазору;
 • укладання наступного ряду, зокрема можна використовувати залишок минулої, якщо він становить від 1/3 до ¾ довжини. З'єднання виконується довгою і короткою сторонами, після чого плитки піднімаються на 15-30 градусів. Реалізується зрушення останньої плитки до клацання замка по довгій стороні з минулим рядом;
 • повторення процесу з усіма плитками.

Під областю рам плити або дошки не піднімаються, тому виконується обрізка або підбивання матеріалу для акуратного монтажу. За необхідності виїмок використовується спеціальний інструмент. Після завершення монтажу виконується видалення підпірки, далі ставляться плінтуси, а розширювальні зазори прикриваються за допомогою порожків або силіконового герметика. Плінтуси кріпляться не до підлоги. Для замовлення послуг або консультації, зв'яжіться з нашим спеціалістом.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи