__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Герметизація панельних швів

Герметизація панельних швів -фото

Більшість будівель далекі від ідеалу, є дефекти на стиках, спостерігаються проблеми з гідроізоляцією, утепленням. Плити в панельних будівлях, недоліки цегляних стін, отворів можуть значно турбувати власників такого житла. Герметизація тріщин цегляного будинку є найкращим вирішенням проблеми, компанія Fidelit-Stroy готова надати послуги у напрямку. Ми робимо з душею, обробляючи міжпанельний простір, виконуючи якісну термоізоляцію та ущільнення. Найчастіше до нас звертаються у разі виявлення місць проникнення холоду, таке трапляється за відсутності герметичності.

Як визначити необхідність герметизації?

Закладення стикувальних швів будинків у Харкові зберігає актуальність, у тому числі для мешканців панельних будинків. Найчастіше на наявність проблеми вказують ознаки, помітні для кожного:

 • усередині квартири утворюється конденсат, пізніше він призводить до появи цвілі;
 • наявність пошкодження захисного шва, може бути утеплювач, що виглядає, інший варіант – наявність порожніх щілин;
 • при закритих вікнах і дверях є протяг;
 • вертикальні та горизонтальні огорожі промерзають;
 • під час дощової погоди всередині приміщень стає сирим.

Очищення та використання герметика потрібні кожні 5-7 років, такі терміни передбачені за будівельними нормами. Але зазвичай їх просто ігнорують, після здачі будівель в експлуатацію всі види робіт лягають на плечі власників житла. Однак дії своїми руками не допоможуть, оскільки потрібний доступ зовні. Спеціалісти нашої компанії мають спеціальне обладнання для доступу та вміють усувати проблеми на професійному рівні.

Чому потрібна герметизація?

Ціна на професійне закладення міжпанельних швів залежить від складності ситуації, зручності доступу та інших факторів. Відбувається процес через порушення в погоні за високою швидкістю зведення. У тому числі часто дефекти виявляються при будівництві із сендвіч-панелей.

Інші причини:

 • проникнення води;
 • коливання температур;
 • дія атмосферного характеру;
 • зміщення панелей під час усадки будівлі.

Просто забити в порожнечі клоччя і залити цементом не можна, це призведе до руйнування шва.

Методики герметизації

Наша компанія діє тільки за стандартами, тому погіршення ситуації не станеться, методику буде обрано з урахуванням усіх факторів.

Актуальні види робіт:

 • первинна герметизація. Виконується під час будівництва, передбачає заповнення шовної області утеплювачем із ізоляційного наповнювача;
 • вторинна герметизація. Потрібна через 5 чи 7 років після завершення будівництва. Є відновленням герметичних матеріалів без розкриття стикової частини, можлива заміна частини гідроізоляції;
 • герметизація "теплий шов". Це капітальний тип ремонту, який виконується після ретельного обстеження. Може включати поновлення гідроізоляції, теплоізоляції, зовнішньої частини герметика.

Нерідко достатньо косметичної герметизації, у разі реалізується поточний ремонт та Ремонт пiд ключ. Не потрібно утеплювач і розтин стику, вже наявний шов покривається водонепроникним складом. Закладення стиків плит панельного будинку передбачає очищення від бруду та пилу, це важливо для створення якісного зчеплення. При частковому розтині потрібна піна, використання грунтовки, заливка мастикою. Наші майстри підберуть найкращий варіант дій та забезпечать довговічність шва, ваш комфорт на тривалий час. Ми діємо відповідно до встановлених стандартів та гарантуємо високу якість. Наступним етапом йде Фасадна декоративна штукатурка.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи