__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж дерев'яної вагонки

Монтаж дерев'яної вагонки-фото

Використання дерева зберігає актуальність всупереч широкому асортименту матеріалів, представленому в наші дні. З його допомогою вдається забезпечити поєднання міцності, естетичність, екологічність. Оздоблення стін вагонкою під ключ є популярним рішенням для різних приміщень, послуги в напрямку готова запропонувати компанія Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею та виконуємо укладання на клеймери, дюбелі, скоби, горизонтально чи вертикально. Також можливе покриття просоченням або лаком. Кріплення реалізується за перевіреною технологією та із забезпеченням максимального рівня якості.

Що таке вагонка? 

Матеріал представляє собою якісно відшліфовані дошки, з лицьового боку вони отримують привабливе оформлення та підрізаються під потрібні габарити. Монтаж вагонки на стелю Харків виконується порівняно швидко, оскільки конструкція передбачає наявність замкових з'єднань типу шип-паз. Продукція має розподіл на класи (сорти), найнижчим є «С», а найякіснішим «Екстра». Сорт істотно впливає на вартість, також дорога продукція підвищує вартість робіт. Причина такої залежності у різному ставленні до завдання, потрібна акуратність, залучення майстрів високого рівня, здатних виконати поставлене завдання ідеально.

Особливості різних видів вагонки

Матеріал підбирається з урахуванням всіх факторів, будь-які види вагонки складаються з дерева, його тип впливає на вибір:

 • сосна є найдоступнішим, але вона підходить не для будь-яких цілей, у тому числі для матеріалу характерний вміст смоли;
 • вагонка, виконана з осики, має відмінні теплотехнічні характеристики, також у ній немає смоли. Таким чином дерево має попит для сауни чи лазні;
 • шикарний зовнішній вигляд забезпечить дуб, а також його виокремлює значна міцність;
 • липа має середню міцність, але поступається дубові.

Професійний монтаж вагонки в будинку необхідний, якщо ви хочете досягти ідеального зовнішнього вигляду. Кожен із матеріалів має своє забарвлення та структуру, що також важливо. Ми допоможемо врахувати всі фактори та зробити правильний вибір з урахуванням місця розташування та ваших вимог. Не обов'язково брати дошки з однією рівною частиною, є багато варіантів для реалізації будь-яких дизайнерських задумів. Пропонується імітація бруса, скошені під кутом дощечки, дошки без фасок. Дизайн у стилі Мінімалізм та інші стилі теж можуть поєднувати в собі використання вагонки.

Монтаж вагонки

Оздоблення стін і стель вагонкою в квартирі та Монтаж рейкових перегородок виконується на решетування, при виборі конструкції враховується міцність. Одночасно можна виконати утеплення за допомогою мінеральних плит, у цьому випадку залишають зазори для вентиляції, використовують гідроізоляційні мембрани.

Послідовність робіт:

 • укладання гідроізоляції, її кріплення скобами (до решетування);
 • розташування другої смуги утеплення із заходом 10 см;
 • скріплення самоклеючою стрічкою, повторення процесу;
 • укладання вагонки, починаючи від першого ряду. Панель ставиться шипом вгору і приєднується шурупами або кляймерами;
 • формування ряду;
 • монтаж другого ряду з розташуванням шипа до пазу;
 • продовження укладання до завершення площини.

Обшивка укосів вагонкою у Харкові виконується досвідченими фахівцями, тож проблем не виникає. Для обрізки елементів використовується професійне обладнання. Ми виконуємо розмітку поверхні, сортуємо матеріали, слідкуємо за відповідністю до рівня, справляємося з елементами в процесі монтажу на складних ділянках. Ви отримаєте грамотно зібраний каркас, правильно укладений матеріал в обумовлені терміни і зможете особисто переконатись у якості виконаних робіт. 


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи