__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Обслуговування об'єктів

При виконанні будівельних та ремонтних робіт часто практикується нагляд із залученням спеціаліста. У процес вкладаються чималі кошти, зокрема проектування, зведення, введення в експлуатацію, тому потрібна концепція, графік виконання робіт на об'єкті, розподіл ресурсів тощо. Щоб виключити вихід за кошторис та отримати очікуваний результат, відповідальність перекладається на досвідченого спеціаліста. Складаються всі необхідні документи, договори. Нагляд за виконанням будівельних робіт у Харкові готова виконати компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та працюємо відповідно до всіх вимог.

Коли потрібен супровід?

Термін з'явився порівняно недавно, тому багато хто сумнівається у необхідності супроводу. Але впоратися з розподілом вкладеної суми, розрахунками, підготовкою з тим самим результатом самотужки практично неможливо. Супровід орієнтований на отримання ефективного результату та прибутку. При роботі потрібно вкладення наступних ресурсів та засобів:

  • трудових;
  • фінансових;
  • інтелектуальних;
  • технічніх;
  • матеріальних.

Ми підтримуємо доступні ціни на супровід будівельних робіт, тому послуга доступна більшій частині замовників. Розподіл фінансів є далеко не найскладнішим завданням, потрібно забезпечити високу якість усіх ресурсів, досягти поставленої мети, забезпечивши рентабельність проекту. Ведення будівельних робіт під ключ - оптимальне рішення, що дозволяє перекласти всі рішення на плечі спеціаліста, який розуміє тонкощі процесів, що виконуються. Ми займаємося проектами різної складності та справляємось з будь-якими завданнями.

Види супроводу

Вимоги у кожному окремому випадку свої, тому послуги потрібні різні. Ми готові запропонувати рішення, яке відповідатиме вашому запиту. Серед популярних напрямів можна назвати такі:

  • юридичне. Представники компанії стежать за підготовкою документації, налагоджують домовленості, потрібні для проведення робіт;
  • геодезичне. Потрібний для підготовки майданчиків під будівельні роботи;
  • екологічне. Виконується контроль норм у процесі реалізації інженерних рішень та будівництва. У тому числі це стосується рівня шуму, звукоізоляції. Без екологічного звіту та введення в експлуатацію завершити роботу з технічними об'єктами неможливо;
  • технічний. Ця категорія супроводу включає спостереження за усіма етапами будівництва та іншими роботами. Фахівець не просто контролює ситуацію, він допоможе уникнути недоліків та виконає необхідні коригування.

Послуги з ведення будівельних об'єктів можуть містити величезний комплекс різних робіт(навіть Роботи з очищення стін, стель, підлоги). Вони починаються з підготовки та формування необхідних документів (для отримання дозволів на діяльність). Далі виконується контроль витрат та фінансів на всіх етапах до його здачі замовнику та введення в експлуатацію.

Замовлення послуг супроводу

Обслуговування будівельних робіт пропонує компанія Fidelit-Stroy, для багатьох об'єктів послуга має попит. Довіряти цю роботу можна лише професіоналам, наша компетентність підтверджена не лише наявністю потрібних спеціалістів, а й практикою. Ми маємо позитивну репутацію та чималий досвід у зазначеному напрямку. Професіоналізм, вміння орієнтуватися в різних ситуаціях, діяти з урахуванням норм і стандартів дозволяє оперативно і чітко усувати будь-які проблеми. Комплексний підхід дає можливість виконувати чіткий контроль та враховувати усі ризики.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи