__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж вхідних дверей

Монтаж вхідних дверей -фото

Для забезпечення високого рівня безпеки, привабливого вигляду, ізоляції від шуму, холоду, сторонніх запахів потрібно обрати добротні дверні конструкції. У тому числі вони можуть бути броньовані, сталеві або інших матеріалів, але в разі будь-яких помилок в ході монтажу потрібного рівня ізоляції не буде. Також скоротиться термін служби, раніше вийдуть з ладу петлі та замки.

Установка вхідних дверей з обробкою отвору та укосів, виконана на професійному рівні – оптимальне рішення. Такі, й інші послуги, як наприклад, Капітальний ремонт пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею, зважаємо на побажання замовників, стандарти, нормативи. Все це дозволяє надійно зафіксувати коробку, пороги, забезпечити повну герметичність, зберегти привабливість дверного полотна.

Професійна послуга з встановлення дверей будь-яких матеріалів

Компанія Fidelit-Stroy реалізує монтаж дверних конструкцій будь-якої складності. У тому числі ми працюємо у квартирах та приватному секторі, реалізуючи повний перелік послуг. Найчастіше обирають двері з металу або дерева, іноді вони доповнюються склом, дзеркалами та іншими видами оздоблення. В інших випадках ставлять моделі із посиленням петель, замків, самого полотна, наші майстри врахують усі вимоги.

Монтаж суворо за ГОСТом виконується в прорізи будь-якого типу:

 • залізобетонні;
 • цегляні;
 • дерев'яні;
 • шлакоблокові та таке інше.

Монтаж недорого коштує та дозволяє отримати повний перелік послуг. У тому числі можлива допомога у виборі відповідного полотна. Кожен замовник отримує гарантію. Майстри встановлять раму, підготують отвір, поставлять засув, інші елементи. Передбачено індивідуальний підхід, тому враховується допустиме навантаження, розташування дверей та інші нюанси. Вартість встановлення металевих вхідних дверей в Харкові розраховується за прайсом, ми підтримуємо прозорість розрахунків, що дозволяє отримати чудову роботу без переплати. Водяна тепла підлога в прихожій кімнаті є наразі популярним рішенням. Наші фахівці готові взятись за будь-який вид монтажних робіт.

Індивідуальний підхід до встановлення дверей

У кожній квартирі, будинку або іншому приміщенні параметри отвору можуть відрізнятися, як вимоги замовника. Тому спочатку проводять ретельні виміри, ми рекомендуємо викликати спеціаліста, оскільки будь-які помилки призведуть до неможливості встановлення або ускладнять процес. Також проводиться узгодження полотна та фурнітури для вхідних дверей, можуть бути внесені необхідні коригування. На адресі замовника фахівець врахує всі наявні нерівності та забезпечить точність даних. Такий підхід заощадить ваш час та дозволить уникнути зайвих витрат.

На подальші дії впливає низка факторів:

 • потреба демонтажу старого дверного полотна;
 • необхідність зменшення, збільшення дверного проходу;
 • формування отвору за його відсутності (з вирізкою в стіні);
 • виконання посилення отвору.

Найчастіше замовникам потрібне оновлення дверей або встановлення в наявний отвір, за відсутності ускладнюючих факторів процес займе 1-2 години.

Етапи монтажу вхідної конструкції

Встановлення вхідних металопластикових дверей з довідником в панельному будинку або інших видів конструкцій виконується індивідуально, але можна виділити загальні етапи:

 • підготовка. Передбачено розбір отвору, видалення раніше застосовуваних кріплень;
 • встановлення коробки. Включає буріння потрібних отворів під анкери або штирі та закріплення арматурними елементами, анкерними болтами;
 • заповнення прорізів, що залишилися, між областю короба і стінами із застосуванням перевіреної монтажної піни;
 • навішування полотна вже готову коробку;
 • завершальний етап. Перевірка ходу полотна, врізання замків, розташування довідників, декорування укосів та лиштви.

Після завершення робіт обов'язково виконується прибирання сміття та його вивезення. При роботі обов'язково забезпечується правильне положення по горизонталі та вертикалі, це обов'язково для правильної роботи механізмів, збереження їхньої працездатності. Також враховується допустиме навантаження на стіни, далеко не всюди можна встановлювати найважчі моделі дверей.

Замовлення послуг компанії Fidelit-Stroy

Зв'яжіться з нами за телефоном або іншим способом, спеціаліст виконає розрахунки та назве приблизну вартість. У базові послуги входить демонтаж старого полотна та встановлення нового. Точну ціну назве майстер після уточнення побажань замовника та виконаних вимірів.

До збільшення вартості призводить виконання додаткових робіт:

 • врізання вічка;
 • зміна габаритів отвору;
 • укладання порога;
 • збільшення кількості замків;
 • додаткова ізоляція;
 • посилення профілем.

Наші фахівці впораються швидко та забезпечать відповідність найвищим вимогам до якості. Ми запропонуємо оптимальні варіанти з урахуванням побажань та бюджету. Можливе встановлення в обумовлену із замовником дату або терміново та встановлення не тільки вхідних, а й Монтаж міжкімнатних дверей.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи