__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Готель є місцем, де зупиняються під час відряджень, відпочивають мандрівники, тому простір потребує особливого підходу. Кількість пропозицій у напрямі досить велика, тому потрібна унікальна концепція та її реалізація, це допоможе не загубитися на тлі інших підприємців. Апартаменти мають бути унікальними, креативними та одночасно формувати високий рівень комфорту. Недороге проектування дизайну готелів пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми робимо із душею та завжди працюємо в індивідуальному порядку.

Повний комплекс послуг із формування проекту

При роботі з готелями увага приділяється як області ресепшену, не меншого значення мають номери, що надаються. При проектуванні та розміщенні меблів у приміщеннях варто враховувати цільову аудиторію та перевіряти пропозиції конкурентів з метою досягнення унікальності. Ми виконаємо заміри кімнат, розробимо загальний вигляд, сформуємо креслення, виберемо матеріали, освітлення, всі необхідні елементи. Ціни на дизайн інтер'єру готелів досить лояльні, вкладення окупитися в ході реалізації та щляхом припливу постояльців. При цьому є великий вибір стилів, які відмінно підходять для реалізації задуму.

Кантрі

Напрямок досить жаданий, особливо для невеликих готелів, він дозволяє поєднати буденність та красу. Приваблює кантрі поціновувачів усамітнення, які бажають відійти від суєти, використовуються радісні та світлі тони, часто незамінною частиною приміщень стає камін.

Британський

Дозволяє показати манірність, аристократизм, при цьому актуальні такі особливості:

 • переважання коричневого, зеленого та ягідних відтінків;
 • бажано розміщення меблів, виготовлених з натурального дерева;
 • шкіряне крісло або диван створять затишок і підкреслять особливий дух напрямку;
 • для декору використовуються живі квіти та чайні сервізи.

Скандинавський

Зображає затишок та функціональність, а також практичність, простоту, через що використовується у готелях різного рівня. Виділяють пастельні відтінки, часто використовується біле забарвлення, а формування акценту актуальні графічні лінії. Вичурність виключається, обирається органічність, акцент робиться на натуральні матеріали. Часто в номерах ставлять стільці та стіл із натурального дерева.

Морський напрямок

Замовити дизайнерське оформлення готелів можна в будь-якому стилі, у тому числі попит має морська тематика. Дизайнер забезпечує гармонію поєднання білого з відтінками бірюзи, блакитного кольору. Особливої ​​привабливості можна досягти додаванням тематичної атрибутики: морських зірок, черепашок та іншого. Іноді дизайн інтер'єру готелю дуже подобається і хочеться деяки ідеї відтворити у власний Дизайн інтер'єру будинків/котеджів.

Стиль Франції

Забезпечує чарівність та шарм, дозволяє поєднати стиль та предмети інтер'єру, що належать до різних епох.

Особливості:

 • пастельні відтінки;
 • світлі паркетні підлоги та однотонне забарвлення стін;
 • аристократично декоровані світильники;
 • наявність мозаїки та меблів з різьбленими ніжками;
 • декор стін чи стель з використанням ліпнини.

Послуги дизайну від компанії Fidelit-Stroy

Незвичайний сучасний дизайн-проект готелів виконує наш дизайнер, ми реалізуємо всі види планування, склавши всі креслення, об'ємну візуалізацію, грамотно розподіливши меблі. Крім того, за потребою виконується перепланування приміщень. Надається готове рішення з переліком матеріалів, обраним меблюванням та іншими деталями, тому процес ремонту пройде злагоджено і дозволить досягти поставленої замовниками мети.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи