__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Утеплення фасадів будинків та котеджів

Утеплення фасадів будинків та котеджів-фото

Необхідність ретельної ізоляції не викликає сумнівів, у приватних будинках втрати тепла спостерігаються на даху, в області горища, по всій площі стін. Зовнішнє утеплення приватного будинку в Харкові має постійний попит, в тому числі через можливість економії витрат на опалення, охолодження. Також професійно виконаний захист дозволяє позбутися містків холоду, протягів, грибків, цвілі та інших проблем, властивих приміщенням без належного рівня ізоляції. Фахівці компанії Fidelit-Stroy готові виконати утеплення будинку фасадними панелями або за іншою технологією, ми робимо з душею, враховуємо вимоги замовника, стандарти. Буде надано допомогу у виборі оптимального варіанта та виконано всі етапи обшивки.

Чому варто утеплити фасад?

Використання армувальної сітки, мінеральної вати, піноскла та інші грамотні рішення щодо утеплення будівлі дозволяють досягти наступного:

 • усунення конденсату, що формується всередині будівель;
 • запобігання руйнуванню стін раніше належного під впливом природного середовища;
 • зменшення рівня шуму, що проникає в середину будівлі;
 • забезпечення зовнішнього вигляду шляхом створення декоративного шару;
 • зниження обміну тепла між внутрішньою та зовнішньою частиною будинку.

При утепленні використовуються креслення, розрахунки, це складний і трудомісткий процес, під час якого помилки неприпустимі. Тому роботу простіше довірити спеціалістам. Наша компанія пропонує утеплення будь-якої складності за розумною вартістю.

Вибір матеріалів

Послуги фасадного утеплення котеджів допомагають забезпечити максимальний захист від зовнішнього середовища. При виборі матеріалів ми підбираємо варіанти, що відповідають наступному:

 • тривалий період збереження;
 • достатні показники щодо ізоляції тепла;
 • вологонепроникність, міцність;
 • відсутність середовища, яке буде сприятливим для розвитку живих організмів, проживання гризунів.

Обов'язково враховується товщина стін, у тому числі вона може бути у різних частинах будівлі. Нерідко для південних стінок шар матеріалу менш товстий.

Актуальні варіанти:

 • пінопласт. Діляться на кілька видів, наші фахівці допоможуть зупинитися на якісному та безпечному варіанті. Відрізняється низькою вартістю та легкістю монтажу;
 • мінеральна вата. Плити складаються з осадових порід, металургійних шлаків чи силікатних відходів. Шлаковата майже не актуальна, частіше використовується кам'яна вата. Для стін застосовується у вигляді плит або рулонів. Вирізняється вогнестійкістю, високими показниками звукоізоляції, повітрообміном. Під час монтажу потрібна ізоляція від води;
 • ековата. Складається з натуральної целюлози, цей матеріал належить до екологічно чистої категорії. Доповнюється борною кислотою та бурою, вони захищають від гризунів та гниття. Матеріал глушить коливання звуку, але потребує застосування мокрої технології нанесення;
 • пінополістирол. Не вбирає воду, близько 98% матеріалу займає повітря, при цьому він стійкий до деформацій, нормально переносить температурні коливання, дозволяє знизити вкладення в опалення та кондиціювання до 3 разів. При цьому звук приглушує лише частково, вимагає обробки від гризунів, не переносить ультрафіолет та хімічно-активні речовини;
 • пінополіуретан. Заснований на затверджувачі та смолі, для нанесення використовується методика розпилення. Склад помітно збільшується під час застигання і приклеюється до стіни, тому сталеві анкери можна використовувати. Забезпечує герметичність, високу швидкість робіт, має добру звукоізоляцію .

Як робиться утеплення?

Утеплення фасадів будинків з оздобленням під ключ виконується двома способами:

 • мокрий. Дозволяє досягти якісного кріплення, може проводитися лише за плюсових показників;
 • сухий. Займає менше часу, виконується незалежно від температури надворі.

Ціна на утеплення котеджу зовні розраховується за прайсом. Ми виконаємо підготовку, монтаж обраних матеріалів, оздоблювальні роботи з гарантією якості. Зв'яжіться з нами для консультації та замовлення послуг.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи