__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Hi-Tech

Функціональність, креативність, актуальність напряму, а також його високотехнологічна складова робить стиль популярним для декору різних приміщень. Фахівці компанії Fidelit-Stroy пропонують розробку унікальних рішень безпосередньо під ваші вимоги та з урахуванням точних вимірів. Ми робимо з душею, а ціни на стиль хай-тек у дизайні інтер'єру в Харкові підтримуються на доступному рівні. Бажаєте отримати унікальну концепцію та все для її реалізації? Ми із задоволенням пропонуємо найкращі рішення та досягнемо унікальності.

Розробка дизайну у напрямку Хай-Тек

Ми готові втілити промисловий стиль у його кращому вигляді, додавши до нього ноток елегантності, придатного декору, комфорту в розташуванні меблів та інших елементів. Робота ведеться з житловими, комерційними приміщеннями, навіть незвичайні задуми після ретельного проектування простору отримують реальні способи втілення. Замовити дизайн у стилі Hi-Tek недорого коштує заради досягнення практичності та оригінальності. Наше портфоліо дозволяє оцінити рівень можливостей, тому кожен замовник може побачити те, що його найбільше зацікавить. Ми забезпечимо вдале поєднання відтінків, ергономічність та враховуємо звички замовників при розміщенні меблів.

Основні риси стилю

Дизайнер використовує підхід, характерний для напряму, у тому числі відзначається оригінальність, сміливість, гарне опрацювання приміщення допоможе викликати захоплення гостей. Технології сучасності ідеально відображають креативність, демонструють рішучість і бажання відійти від буденності укладів. У портфоліо від нашої компанії можна оцінити естетику та особливості розміщення. Є багато прикладів на Дизайн 2-кімнатної квартири. Використовується менше декору, а на перший план виходять високотехнологічні новинки.

Також можна виділити таке:

 • використання бетону, цегли, скла, металу в оформленні кімнат;
 • прямі та чіткі лінії;
 • мінімальна кількість візерунків;
 • застосування розробок, створених протягом останніх років;
 • стриманість і сухість в усіх рисах оформлення;
 • промислові комунікації не маскуються, вони будуть обіграні в сучасній інтерпретації.

Вартість інтер'єру в стилі хай-тек в дизайні залежить від квадратури, бажання відштовхуватися від стандартів або досягти максимальної унікальності, переваг замовника, переліку документів та інших особливостей замовлення. При цьому напрям вимагає максимального розрахунку, у тому числі можна передбачити розсувні двері, перегородки, які можна переміщати.

Дизайн-проект Хай-Тек за індивідуальними вимогами

Ми не просто надаємо послугу, поєднується творчий процес з оформленням ескізу, візуалізації, вибором покриттів та відтінків. Чимало часу йде на креслення, кошториси, враховуються точні виміри, виконані спеціалістом компанії. Досягається повне порозуміння сторін, для цього проводиться зустріч для уточнення повного переліку вимог та переваг.

Не менш креативним та прогресивним є Дизайн у стилі Індастріал та Дизайн у стилі Кантрі.
 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи