__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Вторинне житло потребує проведення ремонтних робіт досить часто, у тому числі з такою потребою стикаються нові власники чи замовники, які вирішили покращити стан житлових приміщень, відкоригувати зовнішній вигляд та планування. Розробка дизайн проекту інтер'єру виконується для різних квартир, навіть у скромній однокімнатній квартирі можна домогтися збільшення рівня комфорту шляхом правильного розставляння меблів. Сучасний дизайн проект вторинного житла в Харкові готова виконати компанія Fidelit-Stroy з огляду на всі нюанси приміщення. Ми пропонуємо комплекс робіт із залученням досвідченого дизайнера.

Особливості робіт на вторинних об'єктах

Процес ремонту такого житла відрізняється потребою в демонтажних роботах, при розробці плану може бути потрібна робота над розташуванням проводки, трубопроводу, освітлення. Далеко не всі елементи влаштовують власників квартир, змінюються не лише відтінки та матеріали, створюється повноцінна концепція та план її реалізації.

Відмінності планування на вторинних квартирах:

 • може вимагатися демонтаж та перенесення стін для підвищення зручності та створення унікальності, привабливого вигляду. Усе це вимагає проведення необхідних вимірів, створення креслень та організації індивідуального підходу;
 • потреба у коригуванні ванних та санітарних кімнат. Враховується потреба у ізоляції, практикується об'єднання;
 • використання доступного простору. Часто зайві квадратні метри губляться в коридорах, коморах, під стелею. Наш дизайнер допоможе досягти поєднання простору обстановки, місткості меблів та гарної ергономіки.

Вартість дизайну квартири на вторинному ринку буде залежати від розмірів кімнат і вимог, ми робимо з душею і формуємо, як унікальні, так і наближені до типових рішень.

Дизайн хрущовки починається з вибору стилю, визначаються вимоги замовника, вивчається приміщення та документація. Далі формуються ескізи, начерки, що важливо задля загального уявлення та вибору більш детального виду приміщень. Після схвалення візуалізації наш фахівець розпочне створення креслень приміщень, вузлів, планів та інших завдань. Ціни на дизайн інтер'єру вторинного житла підтримуються на конкурентоспроможному рівні. Для отримання консультації та оформлення подальшого замовлення проектування, зв'яжіться з нами зручним способом.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи