__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у Скандинавському стилі

Простота і практичність планувань напряму багатьом до душі, за грамотно реалізованої концепції, зробить Дизайн квартири приголомшливим. Дізнайтесь точну вартість дизайну інтер'єру в скандинавському стилі у нас на сайті, ми працюємо з усіма видами приміщень, забезпечуючи їхню унікальність. Суворість ліній, пастельні тони, велика кількість вільного простору і світла, все це дозволяє виконати проектування, забезпечивши затишок, гармонійність, естетику. Скандинавський стиль став набувати попиту ще в 30-ті роки минулого століття, прийшовши на зміну надмірності. Його реалізація дозволяє досягти універсальності, тому напрямок не втрачає актуальності протягом тривалого часу.

Що виділяє скандинавський напрямок в інтер'єрах?

Фахівці компанії Fidelit-Stroy реалізують різні задуми, ми робимо з душею і прагнемо виконати розташування меблів, обладнання та інших елементів не тільки проявивши креативність, але і зберігши комфорт. Розробка реалізується з урахуванням характерного для північних країн стилю, дизайн настільки сподобався людям, що його можна зустріти будь-де. Дизайнер підбере світлі кольори, натуральні матеріали, які найчастіше не мають спеціальної обробки.

Також підхід передбачає монохромну базу, яскраві відтінки для акцентів, невелику кількість декору. Створити привабливий інтер'єр можна в кімнаті з будь-якими розмірами, скандинавський стиль з'явився в далекому 1930 коли форми прагнули спростити, забезпечивши доступність продукції та комфорт для кожного. Трохи пізніше натуральні матеріали стали використовувати для створення світильників, меблів, багатофункціональних виробів без надмірності.

Переваги та характерні риси

Ми виконаємо ескізи, креслення, складемо кошториси, придумаємо чудові ідеї щодо впровадження напрямку у ваш інтер'єр. Дізнайтесь ціни на дизайн-проект у скандинавському стилі у Харкові у нашого представника та отримайте актуальні пропозиції під ваші вимоги найближчим часом.

Напрямок має свою філософію і має на увазі наступне:

 • функціональність. Багато предметів використовують із кількома цілями, щоб не завантажувати кімнату зайвим;
 • нотки мінімалізму з незначною недбалістю. Можна використовувати затишно накинутий на ліжко плед, стільці з потертостями тощо;
 • забарвлення стін світле, частіше біле. Можуть бути інші рішення, наприклад: синій, блакитний і навіть чорний, дизайнер враховує особливості приміщень та вимоги замовника;
 • невелика кількість декору. Стиль дозволяє обійтися без штор та інших звичних деталей;
 • перевагу на користь натуральних матеріалів. Льон, бавовна, шерсть, дерев'яна підлога роблять кімнати затишними;
 • маса продуманих систем зберігання. Вони полегшують підтримання порядку, зберігаючи простір та світло.

Замовити дизайн у скандинавському стилі недорого можуть усі охочі, наша компанія постійно займається проектами для приватних будинків, квартир, дач, офісів. Ми виконаємо візуалізацію, креслення та інші складові проекту з урахуванням усіх стандартів.

Якщо набридли типові рішення, або ви є шанувальникам яскравого і незвичайного оформлення, зверніть увагу на Дизайн у східному стилі або на Дизайн у стилі Ампір.
 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи