__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Фінішна фурнітура

Фінішна фурнітура -фото

Компанія Fidelit-Stroy реалізує широкий перелік робіт, у тому числі пов'язаних із електромережою, захистом, заземленням, підключенням техніки, кабелів, формуванням схем проводки. Дізнайтесь ціни на встановлення вимикачів у квартирі, встановлення розподільних коробок, освітлення, заміну проводів та інші послуги з нашого прайсу або зв'яжіться з представником компанії. При будь-якому ремонті та оновленнях складно обмежитися поклейкою шпалер, часто потрібна заміна проводки, а також старих розеток, вимикачів та інших елементів інтер'єру, які часто залишаються непоміченими. Наша компанія може виконати всі етапи ремонту від проектування до монтажу фінішної фурнітури.

Підключення розеток та вимикачів основні етапи

Розлучення розеток у будинку – це одна із послуг, що має попит, для виконання робіт відключається автоматичний вимикач, також перевіряється відсутність напруги. Ми робимо з душею і можемо виконати монтаж з урахуванням обраного замовником положення. Перевага надається перевіреній продукції.

Основні етапи:

 1. Виконання розмітки. Потрібне місце для підрозетника або кількох блоків. Фахівець виконує точну намітку та забезпечує комфорт використання.
 2. Обережне виконання виїмки. Використовується спеціальне обладнання, тому вдається отримати обережні отвори. Процес стандартний під розетки та вимикачі.
 3. Проведення кабелів. Проведення варто розташовувати до виконання шпаклівки та встановлення фінішних покриттів. Якщо штроби вже готові, а дроти підключені, можна переходити до наступного етапу.
 4. Розташування підрозетників. В області блоку усувається заглушка, а все зайве забирається. Перевіряється відповідність розміру коробки та виїмки.
 5. Монтаж підрозетників. Отвори захищаються, ґрунтуються, дроти розташовуються так, щоб унеможливити ризики механічних пошкоджень. Після просихання застосовується штукатурна або шпаклювальна суміш, конструкція з кабелями входить до розчину. При цьому визначається правильне положення.
 6. Після фіксації все зайве можна прибрати, а штроби, ходи та отвори замазати.
 7. Реалізується шпаклювання, зашкурювання, поверхні повертається гладкість.

Декоративна частина ставиться після поклейки шпалер, Ґрунтовка стін або установки оздоблення. Процес розташування вимикачів буде аналогічним. Наші фахівці допоможуть вибрати слушну фурнітуру та акуратно виконають її монтаж на фінішній стадії робіт. Так буде забезпечена ефективність, зручність застосування та ідеальний зовнішній вигляд.

Монтаж програматорів

Встановлення програматорів для котлів у Харкові також має попит, у тому числі їх підключають до газових пристроїв. Процес відрізняється для бездротових та провідних модулів. Фахівці підбирають потрібний кабель, ховаючи його в канали або реалізуючи відкрите проведення. Також передбачається живлення. Бездротові моделі ставити простіше, монтаж програматора для теплої підлоги аналогічний. Блок ставиться в приміщенні, де виконуватиметься коригування температурного режиму, другий кріпиться до бака і приймає сигнали.

При цьому дотримується ряд правил:

 • не можна ставити блоки на ділянках, де на них діють прямі сонячні промені;
 • бажано уникати зон за меблями чи шторою;
 • потрібне віддалення від обігрівачів та радіаторів;
 • рекомендується відступ від електроніки та побутової техніки.

Наші майстри завжди враховують вимоги замовника та зазначені в інструкції рекомендації.

Монтаж кімнатного термостата

Ціна на підключення кімнатних термостатів підтримується на доступному рівні, представники компанії часто виконують низку робіт з доведення приміщення до ідеального стану.

У ході монтажу передбачено низку етапів:

 • закріплення на обраній частині стіни, потрібне віддалення від радіаторів та висота близько 150-160 см;
 • об'єднання із контактною групою регулятора кабелю. Кінці оголюються та спаюються, після чого вони займають своє місце в роз'ємах і будуть затиснуті гвинтами;
 • монтаж кабелю від обладнання до терморегулятора із застосуванням кабельних каналів із пластику;
 • з'єднання з клемами, що є на платі управління.

Інші види послуг

Компанія Fidelit-Stroy подолає будь-які завдання, у тому числі виконується монтаж техніки, електричних приладів та обладнання. Можливе настроювання систем вентиляції, кондиціювання, котлів. Реалізується широкий перелік сантехнічних завдань, зокрема встановлення кранів, унітазів, раковин, пральних машин. До фінального монтажу також можна віднести збирання шаф, інших меблів. Уточнити можливість реалізації потрібних завдань у нашого спеціаліста, зв'язавшись із ним за вказаними на сайті телефонами. Кожен замовник може розраховувати на незмінно високу якість та своєчасність завершення робіт.


 

Цікаво знати

Електромонтажні роботи під ключ у Харкові

У цьому відео ми розповідаємо про дуже важливий, відповідальний вид робіт - чорновий електромонтаж.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи