__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт за стилем

Компанія Fidelit-Stroy пропонує виконати стильний ремонт під ключ у Харкові, забезпечивши при цьому поєднання естетичності, функціональності відповідності потрібному напрямку. Ми допоможемо створити будь-який дизайн і стиль, оформлення, підібрати відповідне оздоблення, декор, тони, аксесуари і так далі. У нашому портфоліо є роботи в різних напрямках, зі своєю невимовною стилістикою, відтінками, підсвічуванням. Ціна ремонту квартир у різних стилях розраховується індивідуально, зв'яжіться з нами та скористайтесь послугою виїзду замірника для складання кошторису.

Комплексний ремонт приміщень

Ми робимо із душею, намагаючись приділити максимум уваги кожному замовнику. Щоб проявити креатив, та отримати інтер'єр мрії найчастіше потрібен дизайнер. Він формує загальну композицію, робить ескізи, вибирає поєднання, декор, шпалери та інші деталі. В цьому випадку після погодження складаються плани, кошториси, за ними робітники виконують ремонт, використовуючи підібрані технології. Ви отримуєте інтер'єр, про який мріяли, якісно виконані чорнові та чистові роботи. Ми виконуємо всі види послуг з ремонту приміщень, що дозволяє впоратися навіть із складними завданнями.

Популярні стилі

Найпопулярніше рішення - ремонт в сучасному стилі недорого, така ситуація актуальна завжди, скрізь практична і зручна. Плитка у ванній, стильне фарбування або шпалери, вінілове покриття подобаються практично всім.

Також можна виділити такі напрямки:

 • екодизайн. Виконується з переважанням натуральних матеріалів, природних відтінків, потребує гарного освітлення, мінімальної кількості помітних елементів;
 • англійська. Поєднує простоту та стиль, передбачає використання дерев'яних панелей, велику кількість меблів, деталей. Схвалюється масивність карнизів, дверей та інших елементів;
 • кантрі. Складні поверхні не передбачені, все робиться невигадливим, простим, забезпечується сільський стиль із натуральними матеріалами, відсутністю яскравих кольорів, куванням або дерев'яними складовими, великою кількістю текстилю;
 •  класика. Наголос робиться на фактури, різьблення, естетику та витонченість. Часто використовуються світлі меблі, забарвлення стін, покриттів підлоги та стелі в сіро-біло-бежевих тонах.

Також є багато інших варіантів, але ціни на стилі ремонту квартир завжди відрізнятимуться в залежності від індивідуальних уподобань та вимог замовників.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи