__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж складних конструкцій

Монтаж складних конструкцій-фото

Гіпсокартон – це унікальний матеріал, який здатний приховувати різні дефекти стін, стелі та створювати рівну білу поверхню без тріщин та вад. Жодна сучасна будівельна технологія не обійдеться без гіпсокартону. За допомогою нього створюються різні складні конструкції однорівневі та багаторівневі, наприклад, арки, каміни, колони, дворівневі підвісні стелі та багато іншого. Крім того, гіпсокартон – це дуже гнучкий матеріал і за його допомогою можна легко зробити декор під інтер'єр приміщення.

Монтаж дверних арок з гіпсокартону можна замовити в нашій компанії Fidelit-Stroy. Всю покладену на нас роботу ми робимо з душею, тому дотримуємося всіх технологій накладання гіпсокартону, який дозволяє збирати складні кутові конструкції підвищеної жорсткості.

Як самостійно зробити складні конструкції з гіпсокартону

Щоб самостійно зробити монтаж конструкцій із гіпсокартону у будь-якому приміщенні (в тому числі, Дизайн нежитлового приміщення), необхідно правильно вибрати якість матеріалу, щоб його властивості підходили під певну роботу. Листи гіпсокартону можуть відрізнятися не тільки за якістю, але і розміром, кольором і можуть розроблятися під різний спосіб укладання. Тільки після того, як ви підберете правильні листи, вам необхідно скласти послідовний план виконання робіт і розпочати монтаж виробу.

Плюс до всього необхідно визначити технологію та спосіб монтажу. На сьогодні існує два способи створити конструкції:

  • мокрий спосіб – додаткове зволоження листа забезпечує гнучкість гіпсокартону внаслідок його розм'якшення. Спосіб ідеально підходить, якщо потрібна обшивка колон гіпсокартоном у будинку.
  • сухий спосіб – згинання листа з допомогою його технічних характеристик. За допомогою нього можна встановити портал під телевізор із гіпсокартону у квартирі.

Це, на перший погляд, проста робота, але вона потребує певних знань. Якщо ви хочете зробити монтаж конструкції швидко та якісно, ​​то краще зверніться до наших професіоналів. Наші досвідчені фахівці швидко роблять виміри та розроблять макет, відповідно до ваших бажань та потреб.

При будівництві різних видів конструкцій ми використовуємо всі види гіпсокартону:

  • простий;
  • вологостійкий;
  • вогнетривкий;
  • вогневлагостійкий.

Які складні конструкції можна виготовити із гіпсокартону?

За допомогою гіпсокартону можна створювати будь-які комбінації від найпростіших (стелаж, полиця) до складних конструкцій (плавні вигини стін і стелі, арки, підвісні стелі, камін, перегородки). Також можна надати обсяг фігурі (куля, піраміда, куб) і створити візерунки на деталі, що конструюється. Зараз дуже модно робити каміни з гіпсокартону, використовуючи вогнетривкі листи. Ціна на декоративний камін із гіпсокартону безпосередньо залежить від обсягу конструкції та кількості листів, що використовуються для її виготовлення.

Також із гіпсокартону часто створюють багаторівневі підвісні стелі. Конструктивно гіпсокартонна стеля є каркасом, який кріпиться до стін і стелі приміщення, а потім обшивається гіпсокартоном, після чого вже створюється сам декор. Є ще один спосіб зробити стелю - Монтаж стель Армстронг.

Щоб красиво обшити нестандартний дверний отвір, також використовують листи гіпсокартону для створення фрамуги. Фрамуга є стулкою, яка розташована між дверима і стелею. Дуже часто вона утворюється у випадках, коли дверний отвір набагато ширший за двері. Щоб приховати цей неприємний проміжок, використовують декоративні листи гіпсокартону. Фрамуга над дверима з гіпсокартону під ключ створюється нашими майстрами, згідно з декором ваших дверей. 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи