__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Гарантії та сервіс

Кращі в своїй справі

Чому працювати з компанією Fidelit Stroy - хороша ідея?

Компанія Fidelit-Stroy пропонує максимально вигідні та зручні умови співпраці для кожного замовника. Використовується сучасне обладнання, залучаються досвідчені та кваліфіковані фахівці, застосовуються інноваційні технології, реалізується проектування, підбираються перевірені та відповідні індивідуальним вимогам параметри. Все це дозволяє гарантувати всі види робіт і виконувати 100% взятих на себе зобов'язань.

Як відбувається взаємодія з клієнтом?

Схема співпраці виглядає так:

  1. Менеджер приймає заявки, відповідає на повідомлення, дзвінки.
  2. Спілкування з представником компанії, надання відповідей на будь-які ваші запитання, а також можлива організація екскурсії на об'єкті із залученням виконроба.
  3. Прийняття рішення про співпрацю з компанією, зустріч з керівником відбувається на об'єкті або в нашому офісі. Укладання офіційного договору.
  4. Напрямок дизайнера з метою виконання обмірів (при необхідності формування проекту), спільна робота з фахівцем. Створюється загальна група у Вайбері або Телеграмі, до неї увійде виконроб, дизайнер, замовник і керівник. Дизайнер постійно веде проект, у тому числі можливе уточнення технічних моментів у виконроба. Спілкування та обговорення всіх нюансів відбувається спільно.
  5. Коли всі особливості дизайн-проекту уточнені, починається виконання обумовлених робіт відповідно до стандартів та індивідуальних вимог, озвучених при оформленні. Якщо передбачено дизайн-проект, то замовник мінімально бере участь у вирішенні технічних питань, оскільки все вже розраховане. Найчастіше потрібне затвердження прийнятих рішень або уточнення фінансових питань.

До працівників пред'являється ряд вимог, серед основних – порядність, людяність, відповідальність за виконання робочих завдань, чесність, а також бажана наявність закріпленого на практиці досвіду. Але навіть у разі його відсутності можлива співпраця – за наявності якостей, зазначених раніше. Такі люди завжди в пріоритеті, оскільки правильне ставлення та моральні принципи часто набагато важливіші за практику, яку можна отримати з часом.

Підтримка клієнтів

Під час роботи компанія постійно стежить за вимогами замовників, оскільки ми прагнемо до збереження позитивної репутації. Для цього забезпечується все необхідне: оперативне реагування на запити, контроль якості, дотримання проекту або зазначені нюанси робіт.

Ми пропонуємо:

  • контроль якості. Для кожного об'єкта призначається виконроб, саме він відповідає за будь-які дії команди, забезпечує їх злагодженість та правильність. Призначаються лише люди, які викликають 100% довіру керівника компанії;
  • ведеться робота з рекламаціями та претензіями. Вирішення будь-яких питань відбувається строго індивідуально. Будь-яке нерозуміння сторін швидко усувається. Ми не мали тієї проблеми, яку ми не змогли б вирішити позитивно;
  • супровід замовників після завершення співпраці. Після завершальних штрихів та здавання приміщень замовнику, отримання оплати, спільна робота не переривається. Ми завжди залишаємось на зв'язку, щоб ви могли отримати відповіді на запитання, проконсультуватися з фахівцями. У тому числі може виникнути потреба у вирішенні дрібних завдань з обслуговування. Ми завжди підемо назустріч і допоможемо розібратися в ситуації, вчинити якнайкраще.

Компанія Fidelit-Stroy робить із душею та працює для вас, тому ми завжди будемо на вашому боці! Переконатись у нашій роботі Ви можете переглянувши наші Завершені роботи.

Ми - будівельна компанія Fidelit Stroy, пропонуємо для клієнтів:

Наша компанія оперативно реагує на гарантійні звернення та негайно усуває виявлені недоліки. Ми пишаємось тим, що це відбувається дуже рідко! Ми щонайменше витратимо ваш час і по максимуму реалізуємо ваші ідеї та побажання. У наших інтересах надавати якісний сервіс, враховувати всі ваші вимоги, пропонувати найкращі матеріали та рішення з урахуванням індивідуальних запитів, стану приміщень, виділеної на ремонт суми.

Гарантії та сервіс-icon

Адекватні ціни

Гарантії та сервіс-icon

Повний комплекс послуг: від розробки дизайн-проекту до його реалізації

Гарантії та сервіс-icon

Гарантію на всі види ремонтних робіт

Гарантії та сервіс-icon

Знижки на матеріали для ремонту до -20%

Гарантія ремонту під ключ - 12 місяців

Ми впевнені у виконанні всоїх робіт, тому надаємо гарантію на 12 місяців. Нам важливо, щоб кожен клієнт почувався комфортно і розумів, що ми нічого не приховуємо.

Виконання повного переліку робіт у форматі «під ключ» без простоїв. Це можливо завдяки наявності штату перевірених різнопрофільних спеціалістів, планування всіх етапів (Порядок роботи), виконання дизайн-проекту (при необхідності). При веденні кількох проектів одразу не відбувається затримок, все розраховане на оперативну роботу з постійним контролем відповідності вимогам.

Відсутність переплат та переробок

Відсутність переплат. Розрахунок виконується виключно за прайсом, а у разі будь-яких змін, у тому числі на вимогу замовника, здійснюється погодження. Тому підсумковий Прайс-лист не стане неприємним сюрпризом, ви завжди знатимете, на що потрібно розраховувати.

Без переробок. Увага на всіх етапах, починаючи з планування та підготовки, до реалізації та прибирання, дозволяє виключити недоліки. Вам не доведеться чекати повторного вирівнювання стін або усунення дефектів, ми дотримуємося стандартів та слідкуємо за естетикою.
 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи