__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Вентиляція

Установка систем вентиляції у Харкові виконується фахівцями компанії Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та пропонуємо роботу з гарантією якості. Послуга має попит як у процесі будівництва, так і у разі потреби у покращенні, доповненні, оновленні вже наявних систем. На цей час з'явилося багато нових пристроїв: рекуператори, дифузори, фільтри, різна автоматика тощо. Все це дозволяє налагодити дійсно комфортний мікроклімат, але прокладання має виконуватися з урахуванням плану приміщень, кількості мешканців, відвідувачів та інших параметрів. Тому варто залучити спеціалістів, компанія Fidelit-Stroy працює з будь-якими видами приміщень та вимогами, спираючись на чинні нормативи та стандарти.

Чому варто вкластися у монтаж хорошої вентиляції?

Вартість на монтаж системи вентиляції під ключ не така велика, щоб переплачувати за опалення та псувати своє здоров'я. Протягом останніх років тенденції значно змінилися, більше уваги приділяється запобіганню втратам тепла, герметизації, тому природним шляхом повітря в кімнати майже не потрапляє. Припливно-витяжна система необхідна, адже провітрювання не завжди можливе. Воно призводить до охолодження приміщення, а в спеку в кімнату буде потрапляти гаряче повітря, комахи та пил. Повітропроводи необхідні, ефективність досягається лише у разі механічного спонукання. Правильне планування дозволяє організувати подачу до чистих зон (спальні, вітальні, дитячі). Вилучення реалізується з коридорів, кухонь, санітарних вузлів, ванних кімнат.

Основні види:

  • припливна. Потрібна для подачі потоку з вулиці, він проходить процес нагрівання та очищення;
  • припливно-витяжна з рекуперацією. Маса свіжого повітря рухається в приміщення, також виводиться застояне повітря із запахами, вологою, теплом;
  • витяжна. Виконується лише видалення старого повітря, для чого застосовуються різні види вентиляторів.

Ціни на проектування вентиляції залишаються доступними для кожного. Уточнюйте деталі у нашого спеціаліста, також представлено прайс на всі актуальні види робіт. Ми підберемо якісне обладнання з урахуванням бюджету та всіх особливостей приміщень.

Професійне проектування вентиляції

Повітрообмін створюється з урахуванням низки нюансів, для припливно-витяжної системи враховується таке:

  • кількість мешканців будинку. Передбачається отримання необхідного обсягу повітря для кожного;
  • з урахуванням якості повітря. Можуть використовуватись датчики, спеціальні клапани.

Інженерні проекти виконуються повністю: від концепції до монтажу, введення в експлуатацію, тестування та обслуговування. Ми досягаємо результатів, які відповідають вашим вимогам.

Рішення під будь-який бюджет

Можливий монтаж витяжної вентиляції в будинку, вибір на користь простих чи складних професійних рішень. З урахуванням бюджету можлива реалізація різних варіантів:

  1. Установка бризерів, рекупараторів та децентралізовані системи. Зональне розташування забезпечує повітрообмін за невеликої площі приміщення.
  2. Децентралізовані пристрої із прихованим типом розведення по приміщеннях. Виключають застій, протяг, налагодять оновлення повітря.
  3. Припливно-витяжні децентралізовані системи одночасно заберуть старе повітря і поставлять свіже в потрібні частини будинку чи квартири. У тому числі вони є актуальними для ванних кімнат, коридорів, санітарних вузлів.
  4. Централізовані пристрої з контролем вуглекислого газу та вологості дозволяють контролювати всі показники, керування виконується через програму або настінний пристрій.

Наші фахівці завжди готові виконати Ремонт пiд ключ та запропонувати найкращі варіанти, розрахувати потреби замовників та виконати монтаж за необхідності виконати Влаштування підлог.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи