__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Виготовлення та встановлення шаф

Виготовлення та встановлення шаф -фото

Компанія Fidelit-Stroy виконує повний перелік послуг з ремонту, декорування приміщень, Види робіт,  також ви можете замовити виготовлення шаф-купе в Харкові після завершення інших робіт або у форматі окремої послуги. Ми допоможемо обрати дизайн, матеріали, покриття, декор, наповнення, конфігурацію, механізм відкриття дверей, фурнітуру. Але розпочати облаштування шаф купе в квартирі варто із залучення мебляра, він виконає правильні виміри простору, відведеного під конструкцію. Наші фахівці виконують весь комплекс робіт, від збору інформації про об'єкт та виміру, до виготовлення, складання та перевірки роботи всіх елементів.

Виконання вимірів для виготовлення меблів

Щоб установка шаф купе в нішу, з кутовою, радіусною та іншою конструкцією пройшла без проблем, варто замовити послуги досвідченого спеціаліста. Також важлива відповідність вішалок, ящиків, полиць та інших елементів вимогам замовника та простору у приміщенні.

У тому числі замірник уточнить таке:

  • габарити всіх виступів, ніш, стін;
  • розмір та кількість віконних та дверних отворів, якщо вони впливають на оформлення меблів;
  • кривизну стін, висоту кімнат, ширину;
  • особливості комунікацій, вентиляційних отворів тощо.

Багато замовників намагаються впоратися самотужки, щоб покупка була економічною, але нерідко це призводить до складнощів під час збирання. Професійний вимір передбачає виїзд фахівця на об'єкт в обумовлену дату та час. При цьому будуть враховані всі побажання, надано стандартні рекомендації. Наша компанія гарантує максимальну точність, а також детальні консультації експерта щодо вибору.

Чому варто звернутися до спеціалістів?

Виміри, виготовлення та збирання впливають на підсумковий результат, якщо помилитися спочатку, доведеться виправляти недоліки і знову витрачати гроші. А наявність точних параметрів дозволить отримати шафи, що повністю відповідають вашим вимогам, що забезпечують функціональність та практичність. Ми робимо з душею і завжди готові дати компетентні поради щодо підбору стільниць, фурнітури, декору дверей, забезпечення місткості.

Замір та виготовлення

Фахівці від компанії Fidelit-Stroy використовують професійний інструмент та апаратуру, у тому числі лазерний рівень та далекомір, кутомір, рулетку. Також будуть надані каталоги меблів, доступних покриттів, декору, ДСП, фасадів, плівок тощо. Виконується замальовка приміщення у проекції, з урахуванням всіх наявних виступів та недоліків. По них виконується креслення, у ньому також враховуються всі вимоги замовника. Після досягнення очікуваного результату оформляються документи, за проектом меблі виготовляються в заводських умовах, після чого виконується доставка та збирання у зручний для замовника час.

Послуги зі збирання шаф будь-якого типу

Встановлення двійчастих шаф під ключ буде виконано нашим збирачем, з урахуванням рекомендацій виробника та стандартів. Це дозволить зберегти функціональність, використовувати правильні види фурнітури, отримати відмінний зовнішній вигляд та максимальну міцність конструкцій. Елітні вбудовані шафи купе можуть не мати бічних або задніх елементів, тому кріплення виконується до стін.

Послідовність дій:

  • складання наповнення, оскільки інакше є ризик, що потім воно не зможе посісти своє місце. Не ставлять знімні елементи;
  • монтаж зовнішніх складових, спочатку використовуються вкладні деталі, потім інші елементи;
  • накладні деталі займають своє місце в останню чергу;
  • важливо правильно поставити задню стінку, оскільки одночасно кріпляться силові елементи та виставляється правильна геометрія короба;
  • завершується процес складання у вертикальній позиції: обирається потрібне положення, заповнюються секції. Використовуються передбачені за проектом кошики, штанги, ящики, полиці та інше;
  • встановлення шаф купе в коридорі або іншому приміщенні завершується розташуванням фасадів, дверей, регулюванням, зняттям наклейок, розміщених для захисту, монтажем декору.

Для замовлення послуг, Різка опорних/не опорних отворів, консультації, уточнення вартості та вирішення інших питань, зв'яжіться з нашим представником. Ми гарантуємо своєчасне прибуття майстра та високу якість зборки.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи