__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Укладання паркетної дошки

Укладання паркетної дошки-фото

Грамотне виконання процесу укладання на клей або плаваючим методом – запорука привабливості та довговічності поверхні. Штучні елементи відрізняються по щільності деревини, основи та іншим параметрам, що потрібно враховувати. Монтаж паркетної дошки під ключ виконує компанія Fidelit-Stroy, ми допоможемо вибрати підлоговий матеріал, розрахувати його потрібну кількість, підготуємо поверхню та завершимо встановлення відповідно до стандартів. Сучасні покриття отримують зручні замки, тому в результаті виходить міцна та акуратна поверхня з якісною фіксацією.

Чому варто замовити професійний монтаж?

Вартість укладання паркетної дошки залишається доступною, але деякі вважають за краще обійтися самотужки. Але в такій ситуації не завжди виходить досягти відмінної якості, нерідко економія призводить до потреб замовлення додаткових дощок (щоб замінити зіпсовані). А у разі клейової методики прибрати навіть незначні огріхи не вдасться.

Також можливий прояв скрипів надалі, хоча все робилося правильно. Це відбувається через брак досвіду та знання всіх нюансів. Тому простіше довірити роботу фахівцям. Майстри враховують стискання, можуть порекомендувати фанеру або іншу основу для плашок, використовувати метод плавання. Ціна на монтаж паркету на підкладку буде розрахована після виконання вимірів. Ми робимо з душею та гарантуємо відсутність дефектів.

Безклейове укладання

Ремонт квартир  з укладанням паркету плаваючим способом використовується в більшості випадків, ми робимо з душею, забезпечуючи результат, який задовольнить замовника на 100%. За такої методики клейові склади не потрібні, для з'єднання дощок використовуються замки. З метою подібного укладання потрібно підлогове покриття з надійними кріпленнями. Спочатку буде укладена чорнова підкладка (ДСП або бетон з підкладкою для запобігання пріння). Можливе розташування спіненого поліетилену або пробки, це забезпечить звукоізоляцію.

Послідовність робіт:

  • видалення частини, що виступає з першого ряду та його розташування у бік стіни. З'єднання дощок під кутом та подальше натискання дозволяє закріпити замки. Для області прорізів застосовуються розпірки;
  • наступні ряди кріпляться до вже покладених з допомогою об'єднання з'єднань шип-паз. Так створюється надійна конструкція. Довгі елементи підрізають, залишаючи прорізи;
  • після монтажу ряду його залишається притиснути до підлоги, для уникнення утворення щілин. Процес повторюється до завершення;
  • при наявності труб на місці монтажу, потрібен отвір більший за їх діаметр. Такі ділянки будуть огинати комунікації, для виконання виїмки фрагмент розпилюють, а потім приклеюють у потрібному положенні;
  • лиштва перед монтажем підпилюється, щоб була можливість завести покриття під нього. У фінальній частині ремонту його з'єднують та підклеюють.

Укладання щитового паркету в Харкові виконується всіма актуальними методами, ми завжди йдемо назустріч замовнику та реалізуємо будь-які схеми укладання. У разі вибору на користь клейової методики додатково використовується спеціальний склад. Пази також з'єднують, а надлишки акуратно видаляють.

Замовлення послуг з монтажу паркетної дошки

Компанія Fidelit-Stroy пропонує послуги з Укладання підлогових покриттів. Скористайтеся послугою виклику замірника або зв'яжіться з нами для консультації. Ми працюємо не тільки з підлоговою поверхнею, а також реалізується монтаж паркетної дошки на стіни, кріплення плінтусів та інші послуги. Ми діємо швидко, якісно та надаємо гарантії для кожного замовника.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи