__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Внутрішнє та зовнішнє оздоблення балкона

Внутрішнє та зовнішнє оздоблення балкона-фото

Ціна на внутрішню обшивку балкона цікавить багатьох власників квартир та приватних будинків, потрібне утеплення, ізоляція, формування антикорозійного покриття, нерідко панелі доповнюються для розширення із застосуванням арматури тощо. Ціноутворення формується з урахуванням цілого ряду факторів, зв'язавшись із співробітником компанії Fidelit-Stroy, ви отримаєте допомогу у розрахунках та можете скористатися допомогою замірника. Ціна буде розрахована в індивідуальному порядку. Ремонт квартир ми робимо з душею, гарантуємо міцність, високу якість та оперативність реалізації робіт. При підборі матеріалу варто враховувати температуру, яка зберігається всередині та призначення простору.

Основні види балконів

Обшивка балкона пластиком у Харкові – одне з найпоширеніших рішень, але такий варіант не єдиний. Варто враховувати всі фактори, оскільки частину балконів залишають без скління та опалення. Можлива експлуатація з метою сушіння білизни будь-якої пори року. Якщо оздоблення гіпсокартоном, для таких приміщень тільки вологостійкий, потрібна керамічна плитка або пластик. Вони не постраждають від коливань температур та вологості. Також багато залежить від габаритів.

За наявності опалення можна розглядати декоративний камінь, пробкові панелі, але завжди попередньо реалізується вирівнювання. Популярним є сайдинг, дерево, поєднання матеріалів. Наприклад, на підлогу укладається плитка, а на стіни – декоративна штукатурка або фарбування. Дерев'яна вагонка часто використовується у разі застосування балкона як підсобне приміщення. Якщо габарити обмежені, ми рекомендуємо придивитися до матеріалів, для яких решетування не потрібне. А для надання правильної форми основ буде використано штукатурку.

Ціни на зовнішнє утеплення балконів та оздоблення всередині багато в чому залежать від серйозності змін та стану, тому завжди практикується індивідуальний підхід. У тому числі враховуються фінансові можливості замовника. Лояльну вартість має пластик у форматі панелей, але оптимальним вибором будуть сендвіч-панелі, оскільки вони не лише надають візуальної привабливості, а й зберігають тепло. Також ми рекомендуємо Ремонт вікон у Харкові з компанією Fidelit Stroy.

Виконання обробки та ремонту з урахуванням стандартів та вимог

Фахівці компанії Fidelit-Stroy можуть підійти до ремонту комплексно або впоратися лише з окремими видами робіт. При цьому для всіх замовників виконується попередній розрахунок матеріалів. На вартість впливає тип покриття, габарити кімнати. Фахівці легко впораються з будь-якими недоліками приміщення, в тому числі:

  • розрахують допустиме навантаження;
  • перевірять допустимість значних змін;
  • підберуть матеріали з урахуванням типу балкона, матеріалу стін та інших факторів;
  • допоможуть із закупівлею та доставкою;
  • виконають усі етапи чорнових та оздоблювальних робіт із дотриманням стандартів, обумовлених термінів.

Можливий ремонт стандартних балконів, у тому числі відкритих та закритих, лоджій, вітражних з панорамним виглядом. Також зустрічаються конструкції з пожежними сходами. Можна обшити внутрішні та зовнішні поверхні. Обов'язково враховується допустимий стандарт навантаження, для конструкцій, що виступають, це до 1100 кг, а якщо балкон не виходить за основний фасад, потрібно не перевищувати показник до 1800 кг. Вартість зовнішнього утеплення лоджії підтримується на лояльному рівні. Але для точного визначення необхідні ретельні обчислення для вашого приміщення. Г-образний балкон зовні виходить дорожче звичайного, оскільки площа збільшується.

Популярні варіанти обробки

Зовнішнє оздоблення балконів під ключ та внутрішні роботи проводяться за ретельним планом, у правильній послідовності. Можна використовувати профнастил, ламінат, панелі, штукатурку тощо.

Пропонуємо розглянути потрібні матеріали:

  • панелі із пластику. Не псуються від сонця та вологи, прості у догляді, довго служать, процес монтажу простий. Ми рекомендуємо використовувати якісний матеріал, він міцніший і отримує різний дизайн;
  • вагонка. Актуальна для цінителів екологічності та деревного аромату, також добре ізолює тепло, період експлуатації понад 15 років;
  • ламінат. Відрізняється різноманітністю, тривалим терміном безпеки, вологостійкістю. Дозволяє швидко забезпечити гладку поверхню, але забере до 15 см простору;
  • камінь. Декоративне покриття природного походження важке та дороге, штучні варіанти легші і дешевші. Краще використати цементну продукцію;
  • клінкерна плитка. Імітує цеглу, ідеальна для відкритих балконів, коштує дорого, але може простояти 100 років.

Також актуальним є МДФ, декоративні штукатурки. А для зовнішньої частини вибирають сайдинг, профнастил. Ми виконаємо всі етапи ремонту, у тому числі можливе скління, виконання укосів, проведення світла, Виготовлення та встановлення кухні тощо. Якість гарантується.


 

Цікаво подивитись

Внутрішнє та зовнішнє оздоблення балкона

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи