__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Еклектика

Замовити вишуканий дизайн у стилі еклектика можуть усі охочі, для підходу властива унікальність креативність, деяка хаотичність та симбіоз із сучасними технологіями. Фахівці компанії Fidelit-Stroy готові запропонувати концепцію, яка впишеться у розмір вашої кімнати, зможе забезпечити комфорт шляхом розміщення елементів та вдалих поєднань. Ми робимо з душею і завжди враховуємо вимоги замовників, напрямок виділяється серед інших своєю багатоликістю. Розробка реалізується із суміщенням різних напрямків, тому дизайнер зможе забезпечити повну оригінальність. Проектування у напрямку – складне завдання, з яким легко впораються наші спеціалісти.

Формування стилю

Дизайн інтер'єру в стилі еклектика як і Дизайн у стилі Лофт виконують досвідчені дизайнери, які вміють красиво організувати простір, знайти відповідні відтінки, матеріали, поєднувати різні форми. Об'єднання напрямків було актуальним ще за часів завоювання колоній. Еклектика виникла з допомогою суміщення деталей бароко, ренесансу, і навіть класицизму.

Це стихійне явище, якому сприяє завезення нестандартного декору та предметів меблювання із заморських володінь. Необов'язкова націленість на суворі обмеження, у приміщенні можуть вишукано поєднуватися європейські традиції та східні комоди, столики та матеріали. Напрямок став новим рішенням на початку 20 століття, коли звичні варіанти вже набридли. На цей момент реалізація можлива у ряді різновидів, ми створимо нові та незвичайні рішення під ваші запити.

Еклектика – особливості стилю

Напрямок не вважається повноцінним стилем, у тому числі немає меблів, створюваних відповідно до його канонів. Матеріали, кольори, освітлення різноманітні, передбачено мікс фарб та жанрів. При цьому вседозволеність також неприпустима, лише залучення професіонала дозволяє отримати художній та індивідуальний інтер'єр.

Основні відмінності:

 • при формуванні обстановки поєднується більше ніж три стильових напрямів;
 • для фону ідеально підходять забарвлення нейтральної категорії: беж, сірий або білий, з їх допомогою просто досягти порядку в яскравих деталях;
 • бажано досягти контрастів між предметами, створеними з урахуванням переваг різних епох, при цьому гармонія створюється внаслідок колірних аналогій, силуетів або аналогічних фактур;
 • меблі також береться з різних напрямків, зазвичай їх два або три, але поєднується за забарвленням, формою та фактурою. Навіть пара крісел може належати до різних епох, але за обов'язкової схожості силуетів;
 • яскравий текстиль – обов'язкова частина інтер'єрів, актуальна оббивка меблів з яскравим та великим візерунком, використання штор, килимів, подушок обов'язково, натомість Дизайн у стилі Ф'южн більш спокійний;
 • наявність різноманітного декору обов'язково, ставляться дзеркала, свої місця знайдуть картини, фото, незвичайні світильники також доповнять приміщення(даний стиль використовується у Дизайн квартири-студії).

Вартість дизайн-проектів у стилі еклектика підтримується на доступному рівні, ми виконуємо креслення, складаємо кошториси, надамо змодельоване об'ємне зображення.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи