__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн ванної

Ванна кімната зазвичай має досить скромні габарити, при цьому потрібно вмістити меблі та необхідні прилади, сушка для рушників, дзеркала, раковину, ванну або джакузі. Тому актуальність роботи дизайнера зростає, адже краще вкластися в проектування та провести реалізацію без заминок та проблем, ніж втратити кошти на переробці роботи. Зовнішній вигляд планування житлового приміщення та розміщення всіх бажаних складових потребує особливої уваги, адже в кімнаті починається, а нерідко закінчується щодня. Замовити дизайн ванної у Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею, створюючи всі умови для успішного ремонту. У тому числі можливе поєднання зі стилістикою інших приміщень або формування розмаїття.

Особливості дизайну ванних кімнат

Простір розподіляється дизайнером, забезпечується унікальність, підбираються всі елементи та відтінки. У результаті розробки обов'язково реалізується вибір загальної концепції, і навіть розробка деталей задуму. Розміщення меблів, вибір та розташування освітлення, забезпечення вологостійкості, все це виконує досвідчений фахівець. Також необхідне вентиляційне рішення, світло часто ділиться на місцевий і для всієї кімнати. Розробка виконується тільки після отримання точних вимірів, так можна визначити можливості, підібрати місце для техніки та зберігання побутової хімії.

Що включено до послуги проектування?

Ми готові виконати бюджетний дизайн проект ванної кімнати із візуалізацією, схемами освітлення. Нерідко замовляють повноцінне формування пакету документів, у тому числі кошторисів, вибору матеріалів, меблів тощо.

Зазвичай до послуги входить наступне:

 • створення ескізів. Вони дозволять оцінити задум, а за необхідності своєчасно внести коригування;
 • складання креслень. Детальні схеми допоможуть визначити точне положення елементів, розеток, сантехніки, проводки;
 • авторський нагляд. Виконується за бажанням замовника, всі плани настільки деталізовані, що дозволяють уникнути відхилень від задуманого;
 • вибір обробки. Дизайнер відмінно розуміється на кольорах, фактурах, характеристиках, тому буде забезпечена функціональність, довговічність та естетичність;
 • підбір меблів. Дозволяє купити те, що потрібно і не витрачати час на пошуки відповідного задуму варіанта.

Основою документів, що надаються, є візуалізація, обмірний план, а також схеми з сантехніки, електрики та освітлення. Фахівець компанії завжди допоможе у виборі оптимального варіанту планування, запропонує вибір з урахуванням переваг, габаритів кімнати, особистих звичок. Також потрібне виконання загальних кошторисів за матеріалами, візуалізації, схеми теплої підлоги.

Замовлення проектування ванної в Fidelit-Stroy

Розробити дизайн інтер'єру суміщеною ванною можна досить швидко, наші дизайнери вміють справлятися в стислий термін, при цьому якість роботи не постраждає. Варто розуміти, що дизайн – це не тільки візуалізація, але й розрахунки, що вимагають професійних знань та навичок, вибір матеріалів, розподіл кожного сантиметра території, вибыір стилю, наприклад, Дизайн у стилі Індастріал, тощо. Досвід дозволяє знайти найкращий варіант та догодити замовникам.

Фахівці нашої компанії пропонують коригування типових рішень та створення індивідуального оформлення кімнат та просторів, таких як Дизайн віталень. Сучасні концепції дозволять забезпечити високий рівень зручності та створити ергономічність. Зв'яжіться з нами та отримайте послуги замірника, попередню консультацію дизайнера та відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи