__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Установка бризерів

Установка бризерів -фото

Для формування ідеальних умов комфортної температури повітря недостатньо, потрібне надходження свіжої маси, очищення. У житлових приміщеннях стан повітря зазвичай не тішить, замовити монтаж бризера в квартиру варто заради турботи про себе та своїх близьких. У наші дні можна організувати припливну вентиляцію, фільтрацію, вибрати датчики, врахувати всі потреби мешканців та сформувати сприятливий мікроклімат. Компанія Fidelit-Stroy пропонує консультації щодо вибору обладнання та його монтаж спільно з блоком вентиляторів, випускними решітками, армпоясом та іншими елементами. Складність обладнання залежить від території квартири чи будинку, виділених коштів та особистих уподобань.

Принципи роботи та цілі використання бризерів

Вартість установки бризера з охолодженням може значно коливатися, оскільки є прості, компактні моделі та професійне обладнання. Пристрої належать до категорії кліматичного обладнання та застосовуються з метою забору повітряної маси з вулиці, процесу очищення, зволоження, а також її виведення у приміщення житлової категорії. Пристрій дозволяє покращувати стан середовища у кімнатах без провітрювання, реалізуючи ряд функцій:

  • очищення повітря;
  • провітрювання;
  • усунення неприємних запахів;
  • видалення шерсті тварин та пуху.

Бризер складається з наступних елементів:

  1. Система фільтрації, вона виконує затримку пилу, патогенних мікроорганізмів та сміття.
  2. Клапан зовнішній, після вимикання пристрою, він зупиняє потік повітря з вулиці.
  3. Деталі управління, що виконують усі передбачені виробником функціональні можливості.
  4. Вентилятор для затягування повітря зовні.
  5. Пульт для віддаленого керування дозволяє впливати на роботу в межах приміщення.

Обігрівач для підігріву повітря, він дозволяє уникнути охолодження приміщення, що особливо актуально в холодну пору року.

Розцінки на монтаж бризера залишаються доступними, ми робимо з душею та надаємо повний перелік послуг. У пристрої немає нічого складного, вентилятори забезпечують забір повітря, всередині приладу потік проходить через фільтри та зволожується. Далі приходить черга нагрівання, після чого реалізується подача до приміщення. За налаштування відповідає блок керування.

Вибір пристрою з урахуванням індивідуальних вимог

Фахівці компанії Fidelit-Stroy допоможуть визначитись та врахувати всі фактори. Установка рекуператорів та брізерів виконується з урахуванням усіх стандартів, особливостей приміщення. Значення мають габарити кімнат, кількість людей, які на постійній основі проживають у квартирі, екологічний стан у місцевості, особливості клімату.

Ціни на встановлення бризера в Харкові можна дізнатись у нашого представника. Професійний монтаж та правильний вибір дозволяють гарантувати ефективність обладнання та його відповідність усім очікуванням. Найпростіші моделі не мають фільтрації та нагріву, тому підходять лише для приватних будинків та квартир при проживанні 1-2 осіб.

Якщо у квартирі постійно перебувати від 3 персон, потужність має бути 90-120 м3/год. При експлуатації взимку краще обирати варіанти із наявністю підігріву. Наявність недалеко розташованих промислових зон, автомагістралей призводить до потреб у моделях максимальної потужності. Також пропонуємо Ремонт пентхаусів з встановленням брізерів.

Послуги монтажу

Вартість монтажу бризера залежить від деталей замовлення та складності обладнання, наші фахівці спираються на нормативи та побажання замовника. Оптимальним розташуванням є балкон чи зовнішня стіна приміщення. Також можливе виконання індивідуальних проектів. Буде забезпечено безперешкодний вихід повітря з приладу та необхідне віддалення від меблів та техніки. Установка лічильників тепла теж є серед наших послуг.


 

Цікаво знати

Установка бризерів

У цьому відео ми покажемо приклади ремонтів, де були встановлені бризери

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи