__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Системи каналізації

Системи каналізації -фото

Наявність каналізації потрібна у приватних будинках, квартирах, офісах та інших об'єктах, водопостачання дозволяє отримати воду для гігієни, роботи душових кабін, унітазу, використання в побутових та господарських цілях. Компанія Fidelit-Stroy виконує всі види робіт, Ремонт у хрущовці, діючи за суворими стандартами та з дотриманням технологій монтажу. Ми робимо з душею та завжди враховуємо особливості об'єкта, вимоги замовників.

Ціни на розведення автономної каналізації та Монаж опалення в будинку розраховуються за прайсом і залишаються на доступному рівні. У тому числі реалізується проектування комунікацій для ванної, розташування стояків, раковин, помп, клапанів, інших елементів системи. Ми забезпечимо всі розрахунки, щоб конструкції прослужили максимальний термін та відповідали індивідуальним потребам. Монтаж пластикової каналізації під ключ, виконаний професіоналами, дозволить уникнути ризиків помилок та потреби їх виправлення.

Підбір матеріалів для каналізаційної системи

До початку робіт обов'язково уточнюють всі моменти, що впливають на розведення. У тому числі виконується підключення до центральної каналізації або до септиків у приватному секторі. Одним з найважливіших моментів є вибір труб, потрібні такі види:

 • пластик. Є найактуальнішим для розведення будь-яких систем, популярний завдяки доступній ціні, вигідним експлуатаційним якостям та практичності. Матеріал дозволяє забезпечити термін служби близько 50 років, він простий у встановленні, пропонується з широким рядом комплектуючих;
 • чавун. Має найтриваліший період служби (до 100 років), але найчастіше застосовується на великих підприємствах, оскільки при встановленні доводиться стикатися з низкою складнощів;
 • поліпропілен. Експлуатується повсюдно, має високу міцність;
 • сталь. Використовується найрідше, вона менше служить і не має властивості приглушувати шум.

Вартість монтажу внутрішньої каналізації розраховується з урахуванням стандартних цін із прайсу, значення має тип з'єднання. У ряді випадків для ефективності доводиться поєднувати різні види конструкцій.

Установка зовнішньої каналізації

У кожному випадку обсяг робіт індивідуальний, може бути потрібний збір документації, формування траншей та інші дії. У цьому випадку значення має рівень залягання вод, кількість мешканців та інші нюанси. При реалізації поставлених завдань можуть враховуватись нормативні документи, технічні регламенти, ДСТУ, ДБН тощо. Людям без професійних знань та досвіду самостійно братися за монтаж каналізації не рекомендується.

Етапи робіт:

 • проектування. Виконуються схеми, розрахунки, обираються комплектуючі та матеріали;
 • замовлення ємностей, труб, матеріалів, обладнання;
 • виконання земляних робіт. З урахуванням схем реалізується розмітка, утворюються траншеї для комунікацій, колектори, колодязі, гнізда під ємності;
 • монтаж резервуарів. При високому розміщенні ґрунтових вод потрібен бетонний колодязь, також при необхідності виконується утеплення та гідроізоляція;
 • укладання труб. Задається потрібний ухил, використовується правильний діаметр, збільшення показника дозволяє скоротити потребу у нахилі;
 • утеплення. Використовуються матеріали, які добре охоплюють труби;
 • випробування. Пускається вода під контролем фахівця, це дозволяє перевірити систему на наявність вад. Якщо все нормально, проводиться засипання ґрунтом.

Монтаж системи каналізації у Харкові виконується оперативно та якісно, ​​фахівці компанії використовують професійне обладнання та інструменти.

Монтаж внутрішньої каналізації

Установка каналізаційних стояків у квартирі займає менше часу, при цьому потрібно враховувати низку нюансів. Наприклад, значення має компенсація подовження труб у разі зростання температур. Унітаз повинен займати найнижчу точку системи, а між трубами зазвичай потрібна прокладка для запобігання протіканню.

Послідовність робіт наступна:

 • монтаж ущільнювача в ділянку розтруба труби;
 • з'єднання з трійником;
 • відмітка осі стояка;
 • комплектація всіх складових для виконання перевірки відповідності;
 • монтаж кронштейнів;
 • з'єднання всіх елементів;
 • фіксація.

Обов'язково перевіряється перевірка відсутність течі. Можливий монтаж всіх видів обладнання, у тому числі інсталяцій, ванних, душових кабін тощо.

Замовлення послуг з монтажу каналізації

Компанія Fidelit-Stroy готова прийняти замовлення на будь-які види робіт у напрямку, ми залучаємо майстрів вищої категорії, орієнтуємося на стандарти та стежимо за рівнем якості. Усі послуги виконуються за прайсом, що унеможливлює несподіване збільшення підсумкової суми. Якщо у вас виникли будь-які питання, ми рекомендуємо зв'язатися з нами за вказаними телефонами для отримання повноцінної консультації та замовлення послуг.


 

Цікаво знати

Чорнова сантехніка - 5 лайфхаків

У цьому відео ми розповідаємо про комплекс робіт з чорнової сантехніки в квартирі в новобудові, виділяємо 5 цікавих лайфхаків

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи