__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн вітальні

Вітальня – це центральне та багатофункціональне приміщення, домогтися унікальності якого не так просто, як забезпечити грамотний розподіл простору. Бажаєте, щоб кімната виглядала атмосферно, декор був доречним, а відтінкова палітра вдало поєднувалася? Розробити дизайн просторої вітальні та Дизайн коридору/передпокою пропонує компанія Fidelit-Stroy. Ми складемо приблизний і точний план розміщення, схеми висвітлення, комунікацій, подумаємо над реальними варіантами розширення простору та його оптимізацією. Після цього наші співробітники забезпечать комфорт для кожного мешканця вашого будинку чи квартири.

Ми робимо з душею, тому планування отримують не тільки відмінний зовнішній вигляд, а й відповідні індивідуальним потребам меблі та прилади. У роботі враховуються розміри всіх елементів, технологія дозволяє уникнути недоліків і отримати кімнату з каміном, зручним диваном, оформлену з креативним підходом, все залежить від ваших уподобань. Створення концепції та її реалізація буде довірена талановитим фахівцям компанії, які мають художній смак і вміють розуміти потреби замовників.

Варіанти стильових рішень

Ціни на дизайн проект вітальні та Дизайн вітальні в домі в Харкові підтримуються на лояльному рівні, тому це вкладення варте. У будь-якому випадку, щоб отримати гідний варіант, рекомендується передбачити всі дрібниці, тільки так можна розраховувати на поєднання затишку, стилю та краси. Грамотно виконаний проект вже є половиною успіху, спочатку будь-яка робота починається з чорнових вимірів та креслень. Також важливо визначитися зі стилем.

У тому числі потрібні такі:

 • сучасна класика може бути стриманою, доповненою деталями ампіру чи скандинавського напряму. Характерна розкіш, велика кількість золота, світлих забарвлень, доповнених коричневим;
 • незвичайним та зухвалим рішенням буде дизайн у стилі лофт, у ньому поєднується несумісне. Комфортні меблі та індустріальний декор дозволяють досягти оригінальності;
 • артдеко дозволяє створити яскравість у поєднанні з розкішшю, що допомагає виділити статус власника;
 • хай-тек виключає зайві доповнення та захаращення, при цьому створюється високий рівень комфорту.

Замовити дизайн сучасних віталень воліють найчастіше, такий інтер'єр не нагадує про старовинні будинки або застарілі напрямки. Ми готові створити проект під ваше приміщення, виділивши його позитивні особливості, розподіливши простір та обравши всі деталі.

Чому варто замовити дизайн інтер'єру у Fidelit-Stroy

Наша компанія постійно займається створенням проектів, можливий різний рівень деталізації. Іноді замовникам достатньо концепції та візуалізації, в інших випадках потрібні креслення, оформлення документів на перепланування, складання кошторису за матеріалами, розрахунок вартості тощо. Дизайн інтер'єру невеликих вітальні недорого коштує і доступний кожному, головне визначитися з вимогами та доступною сумою коштів. Також ми розроблюємо дизайн вітальні не тільки для квартир, а й Дизайн нежитлового приміщення, де також присутні вітальні.

Переваги співпраці з Fidelit-Stroy

Серед конкурентних переваг:

 • залучення досвідчених та кваліфікованих дизайнерів;
 • оперативність реалізації поставлених завдань;
 • ретельне опрацювання деталей;
 • враховуються стандарти.

Ми впораємося з роботою будь-якого рівня складності та точно в обумовлений термін. Пропонується погодження із замовниками, візуалізація для повноцінної оцінки задуманого та складання документів, за якими ремонт буде виконати набагато простіше. За бажанням замовника можливий контроль реалізації, вибір обробки, матеріалів та виконання інших робіт.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи