__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Скління монтаж МПО на балконі (рами)

Скління монтаж МПО на балконі (рами)-фото

Компанія Fidelit-Stroy готова запропонувати недорогі рішення щодо скління балконів та лоджій, ми робимо з душею, пропонуючи допомогу у виборі, виконуючи всі етапи кріплення, регулювання. При цьому вартість залишається доступною і залежить від типу профілю, розмірів конструкції, складності доступу. Зв'яжіться з нашим представником та дізнайтесь деталі або замовляйте виїзд майстра на зручний час. Для представленої категорії приміщень використовується як теплі, так і холодні варіанти профілів, ми допоможемо підібрати відповідний герметик, механізми, анкерні пластини та інші елементи, здавши роботу, що відповідає всім сучасним стандартам.

Стандартні МПО для балконів

Встановити віконну ПВХ раму на балкон віддає перевагу більша частина замовників, це економічне та практичне рішення, яке забезпечить надійне огородження від вітру, протягів та негативних погодних умов. Скління створюється індивідуально, у тому числі можливий вибір віконних блоків для формування повноцінної кімнати. Крім установки якісного скління також потрібно додатково утеплювати стелю, підлогу, стіни. Віконні блоки повинні повністю відповідати параметрам отвору, наші спеціалісти роблять усі виміри. Це виключє низку проблем при монтажі.

Французьке скління

Скління балконів та лоджій у Харкові виконує компанія Fidelit-Stroy. Ми забезпечуємо зовнішній вигляд та параметри, яких прагне замовник. При необхідності ставляться різні доповнення. Французьке скління передбачає розташування конструкцій від підлоги до стелі. Вони діляться на пару частин і схожі на великі двері, при цьому в нижній частині розміщуються матеріали на вибір замовника: скло з тонуванням, просте (прозоре), матове або сендвіч-панелі (пластик з утепленням).

Представлена ​​категорія конструкцій відрізняється такими перевагами:

 • вдається досягти візуального збільшення простору;
 • забезпечення достатньої освітленості внаслідок великої площі скла;
 • внутрішня частина виглядає привабливо, в зоні установки не потрібне доповнення оздоблювальними матеріалами.

Шви та стики будуть акуратними, оскільки роботу виконують професіонали зі стажем роботи у напрямку. Ми впораємося з різними видами лоджій та балконів, скління актуальне для будь-якого оформлення. Потрібно брати до уваги лише вагу, оскільки стулки досить важкі, потрібна наявність якісних опорних плиток.

Засклення балконів. Панорамні конструкції

Представлена ​​категорія скління має попит за рахунок привабливості та можливості відійти від класичного виду приміщень. Ціни на панорамне скління лоджії залишаються доступними, у тому числі не потрібне додаткове оздоблення стін, що заощаджує час і також знижує додаткові витрати. Особливості дизайну обирає замовник, часом можливий монтаж безрамних систем зі спеціальним склом.

Серед переваг панорамного оформлення балконів:

 • можливість милуватися видом із вікна з максимальним оглядом;
 • сонячне проміння повноцінно освітлювати кімнату;
 • правильний вибір скла та профілів забезпечує високий рівень теплоізоляції;
 • використовуються загартовані листи, вони витримують високий рівень навантажень та забезпечують безпеку;
 • вдається досягти візуального збільшення простору.

Фахівці компанії можуть запропонувати безрамне оформлення, воно не дозволяє досягти утеплення, але формує розкішний вигляд. За наявності рами склопакет оформляється із пластику, це найнадійніший варіант, який дозволяє досягти збереження тепла.

Усі етапи скління на вашому об'єкті

Компанія Fidelit-Stroy виконує скління балконів та лоджій на будь-якому рівні, ми встановимо склопакети у квартирі, приватному будинку, офісі та т.д. Всі замовники одержують реальні гарантії якості зі збереженням розумних цін.

У тому числі ми пропонуємо:

 • виконання замірів на об'єкті. Такий підхід гарантує відповідність обраної конструкції наявним отворам;
 • консультації. Спеціаліст компанії допоможе визначитися з варіантом з урахуванням побажань до наявності утеплення, зовнішнього вигляду, особливостей балкона;
 • доставка. Використовуються спеціальні кріплення для збереження рам та скла в ідеальному вигляді;
 • підготовка. Зазвичай потрібне зняття покриттів, демонтаж стін, старих конструкцій, іноді посилення тощо;
 • монтаж. Наявність досвіду та професійних знань дозволяє впоратися швидко, забезпечивши потрібне становище, добре перекривши всі щілини;
 • встановлення додатків. Розташування підвіконь, декоративних елементів;
 • налаштування. Налагодження дозволяє забезпечити ідеальну роботу конструкції.

Зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефону на вебсайті для отримання консультації або замовлення послуг. Однією з цикавих та сучасних послуг є система Розумний Дім.


 

Цікаво знати

Як підібрати віконну конструкцію для квартири та будинку?

Наша компанія допомагає розібратися в низці технологічних моментів та уникнути найбільш поширених помилок. У даному відео ми розберемо особливості вибору віконних конструкцій відповідно до їх призначення та інших нюансів.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи