__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн будинків та котеджів

Для отримання просторих, комфортних, креативних приміщень потрібен професійний підхід до організації простору. Дизайн будинків та котеджів у Харкові пропонує замовити компанія Fidelit-Stroy, ми готові запропонувати унікальну концепцію та описати всі кроки на шляху до її реалізації. Розробка документів – складна та кропітка робота, що вимагає точних вимірів, знання будівельних норм, творчого підходу. Проект для котеджу – необхідний інструмент для візуальної оцінки майбутнього образу внутрішнього оздоблення приміщень. Фахівець виконує чіткі виміри розташування перегородок, різних елементів, конструкцій, схем комунікацій, системи вентиляції. Розміщення приладів та обладнання майстрами-оздоблювальниками виконуватиметься за планом.

Основні етапи співробітництва

Компанія Fidelit-Stroy професійно виконує проекти будь-якого рівня складності, ми виконаємо оптимізацію, досягнемо можливого розширення простору, виберемо меблі, відтінки, об'єднаємо приміщення, попрацюємо з необхідністю серйозних змін планування. Авторський дизайн-проект заміських будинків дозволяє уникнути надмірно вузьких приміщень, позбутися незручностей та отримати кімнати, що відповідають звичкам та вимогам замовників.

Ми робимо з душею та практикуємо індивідуальний підхід, при цьому найчастіше передбачаються такі етапи:

 1. Підготовка завдання. Дизайнер уточнить усі деталі, проведе бесіду із замовниками, вивчить документацію додому та окремі кімнати.
 2. Узгодження. До остаточного складання креслень передбачено одержання об'ємних моделей. Це важливо для оцінки відповідності очікуванням замовника. Можливе коригування.
 3. Створення докладного ескізу з повноцінними схемами та кресленнями. Замовити дизайн інтер'єру для приватного будинку варто заради отримання повної інформації про всі роботи та вузли.
 4. Проектування за допомогою комп'ютера для оцінки інтер'єру зверху та в інших ракурсах.
 5. За потребою можливий супровід реалізації робіт у котеджі замовника.

Професійно виконаний дизайн дозволить отримати індивідуальний стиль, повноцінно використовувати наявні квадратні метри. Виключається перевантаженість меблями, складності під час пересування, погана сполучність відтінків та інші популярні помилки.

Залучення досвідчених фахівців

Компанія Fidelit-Stroy приваблює професійних дизайнерів та інженерів, вони мають величезний досвід та багаторічну практику. Використовується комплексний підхід до поставлених завдань, тому кожен замовник отримує комфортну, красиву та зручну обстановку та усі можливості для втілення мрії у життя. Ми допоможемо усунути видимі недоліки, реалізуємо ефектне зонування, підберемо оптимальні матеріали. Забезпечити ефективність планування допомагають рамки певного стилю, тому вдається гармонійно поєднати всі меблі та оздоблення в різних приміщеннях.

Класичні інтер'єри

На даний момент ціна на дизайн елітних котеджів та будинків залишається стабільною, багато хто вибирає класику. Вона актуальна при консервативності, стриманості, часто такий вибір роблять люди, які обіймають високу посаду. Стиль витратний і передбачає розкіш, шик, дорогі та натуральні матеріали. Дизайнер підбере стримані та нейтральні кольори, відповідні покриття, меблі. Прикрасами можуть бути ліпнина, колони, при цьому характерна чіткість та строгість.

Інтер'єри в стилі прованс

Поєднує немудрість і простоту, природність, підходить замовникам, які прагнуть душевності, затишку та комфорту при проживанні. Обстановка виходить м'якою, домашньою, без надмірної розкоші. Переважають світлі відтінки, формується гармонія, особливого шарму надає наявність відкритих балок. Дизайнер підбирає дерев'яні або дерево, що імітує покриттями, зручні меблі, часто білого кольору.

Сучасні інтер'єри

Такий варіант популярний, оскільки чудово вписується в обстановку більшої частини будинків. Сучасний дизайн котеджів недорого коштує та дозволяє отримати відмінний зовнішній вигляд приміщень.

Характерні риси:

 • спокійні візерунки тканин та покриттів;
 • гладкість поверхонь;
 • нейтральні кольори;
 • мінімальна кількість прикрас та аксесуарів;
 • великі вікна та просторі кімнати.

Візуально простори додають за допомогою дзеркальних поверхонь, якісного освітлення, а затишок та елегантність формується за рахунок зонування.

Компанія Fidelit-Stroy надасть рішення у будь-яких стилях, використовуються всі позитивні особливості приміщень котеджу. Ретельне планування – запорука отримання чудового ремонту та привабливого оформлення, яке буде зручним для відпочинку, робочої діяльності, захоплень, зустрічі гостей та інших завдань.

Якщо в Вас велика родина, і Вас цікавить Дизайн вторинного житла - ми допоможемо правильно та просто її перепланувати, дивись Дизайн чешок

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Пов'язані категорії

Завершені роботи