__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Виготовлення кухні

Виготовлення кухні-фото

Компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити Дизайн кухні та монтаж виготовлених кухонних меблів у квартирі. Наші фахівці впораються з конструкціями будь-якого типу та складності. У тому числі актуальні сучасні механізми з інтегрованими ручками та без їх наявності, шафи, виготовлені у класичному, сучасному виконанні. Виробництво на замовлення дозволяє отримати будь-які конструкції: прямі, кутові, П-подібні, острівні і таке інше. Ми робимо з душею і допоможемо виконати малюнок, точне креслення, підібрати матеріали, тип конструкції, наповнення. Можливе втілення будь-яких задумів, у тому числі за фото, описом.

Виготовлення на замовлення. Допомога спеціалістів компанії Fidelit-Stroy

Ви можете замовити кухню із натурального масиву дерева, МДФ та інших матеріалів, можуть бути використані елітні поверхні, скло, хромовані деталі. Мебельник допоможе зупинитися на найбільш вдалому оформленні фартуха та стільниці, у тому числі актуальний кварц, граніт, штучний камінь. Покриття може бути з натурального дерева, плівки, емалі, формується суперматовий, глянцевий, напівглянцевий фасад.

Ескіз кухні за індивідуальними розмірами виконується спеціалістом нашої компанії, а також в обов'язковому порядку заздалегідь виконуються всі необхідні виміри. Це дозволяє врахувати всі фактори та використовувати кожен сантиметр наявного простору. Можливе виконання проектів із будь-яким стилем, також ми пропонуємо:

  • безплатний виїзд замірника;
  • розроблення індивідуального проекту з урахуванням розміщення всіх деталей;
  • за необхідністю виконуються підготовчі роботи: оформлення фартуха, розміщення розеток тощо;
  • закупівля необхідних матеріалів, доповнень, техніки;
  • внесення змін та підписання договору;
  • попередні розрахунки, формування кошторису, що дозволяє уточнити вартість послуг та матеріалів;
  • виконання монтажу, збирання.

Після погодження мебляр запропонує підписати домовленості та надасть все необхідне одразу після завершення виготовлення. Ми даємо гарантію на всі види робіт, ви отримуєте повністю зібрану та перевірену на функціональність та відповідність проекту кухню.

Які види робіт виконує компанія?

Ми пропонуємо виготовлення кухонних меблів з подальшим збиранням та встановленням, тому вам не потрібно буде хвилюватися про правильність встановлення або пошук потрібних інструментів. Ми гарантуємо високу якість, оперативність, дотримання інструкцій. У тому числі наші фахівці виконають складання:

Буде встановлена ​​раковина, витяжка, плита та решта видів побутової техніки, передбаченої за проектом. Майстер перевірить відповідність всіх елементів за кольором, якістю, кількістю, привезе з собою всі необхідні кріплення, фурнітуру та інструменти. Спочатку розміщуються предмети, що вбудовуються, своє місце займають ящики, полиці, фурнітура, виконується фіксація до стіни. Фасади будуть відрегульовані для запобігання наявності зазорів. Всі види меблів мають певні особливості, що завжди враховується під час професійного складання.

Чому варто замовити виготовлення

Компанія Fidelit-Stroy готова запропонувати найкращі варіанти оформлення з урахуванням ваших уподобань та виділеного бюджету. Усі послуги надаються оперативно, якісно та із залученням кваліфікованих фахівців. Використання професійного інструменту та дотримання стандартів дозволяє досягти ідеального результату.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи