__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Мінімалізм

Простота концепції, особливий підхід із розстановкою елементів без зайвих деталей зробив напрям одним із найбільш популярних. Дизайн приміщення у мінімалістичному стилі пропонує компанія Fidelit-Stroy. При такому виборі виключається надмірна декоративність, класика, незручні, строкаті складові, складні конструкції, які не забезпечують практичності простору. Сучасний мінімалізм має схожість із японськими традиціями для інтер'єрів. Ми робимо з душею, виконуючи розробку проектів з урахуванням вимірів, відповідних кольорів, меблів та вимог замовника. 

Інтер'єр без зайвих деталей

Ультрасучасний стиль – це висока точність, гармонічно поєднанні відтінки, якісні матеріали та помірна креативність. Він підійде для будь-яких кімнат: ванних, кухонь, дитячих, спалень, кабінетів, передпокоїв. Дизайн проект таких приміщень застосовує особливий підхід, оскільки необхідні відкриті форми, обсяг, повітря, чистота ліній, функціональність, монохромність і досконалість пропорцій. Унікальності та гарного вигляду досягти непросто, фахівець обирає лише основні меблі, формуючи повноцінний комфорт. Для організації простору потрібен баланс зручності та свободи, тому потрібне ідеальне чуття.

Особливості оформлення

При реалізації задуму зазвичай обирається пара основних кольорів, вони використовуються для меблів та оздоблення. Часто вибирають білий, підкреслений за рахунок яскравості чи темних відтінків.

У тому числі можна виділити низку характерних рис:

 • стриманість та простоту підкреслять природні акценти в обробці;
 • добре виглядає керамограніт, дерево, нейтральні шпалери без орнаменту або малюнка, однотонна декоративна штукатурка;
 • ефектності додають скляні перегородки та стіни, а також панелі з природного каменю;
 • при проектуванні обирається гарне освітлення, воно перетворить простір і допоможе впоратися із зонуванням. Актуальне приховане підсвічування, святковий та буденний режими;
 • меблі дизайнер підбирає з урахуванням розмірів кімнат, найкраще дизайн виглядає за наявності великої кількості вільного простору. Часто ряд функціональних елементів можна розмістити за стіновими панелями;
 • для розташування речей дизайнер підбере вбудовані шафи, також можна замаскувати апаратуру. Ідеально підходять меблі з високим рівнем функціональності: схованки для білизни, системи зберігання, столи з вбудованим баром і так далі;
 • вітається невигадливість форм: геометричні елементи, гострі кути, на відміну від Дизайн у стилі модерн, де перевага надається плавним лініям. У концепцію вписуються світлі оббивки, контрастні подушки, вироби, наближені до прямокутної форми.

Замовлення проекту у стилі мінімалізм

Пропонуємо замовити дизайн інтер'єру у стилі мінімалізм у Харкові за лояльною вартістю. Або ознайомитися також і іншим стилем таким, як Ремонт у стилі Лофт. Ми втілимо ваші ідеї або пропонуємо свої, ведеться як загальне планування з візуалізацією, так і повне, з формуванням потрібного пакету креслень, вибором меблів, покриттів, створення кошторисів, послідовності робіт і таке інше. Ми гарантуємо здачу в строк та відповідність усім нормам та вимогам.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи