__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Види робіт

Fidelit Stroy

Види ремонту від компанії Fidelit Stroy

Наша компанія займається всіма видами ремонту під ключ, тому список ремонтних робіт у нас великий: від демонтажних робіт до виготовлення та встановлення м'яких меблів.
Виділимо основні етапи ремонту квартири:

Підготовчі роботи. Технічний дизайн-проект. Очищення приміщення від меблів та електроустаткування. Далі потрібен повний або частковий демонтаж: оздоблення, шпалер, плитки, сантехнічних комунікацій, електропроводки, старих вікон та дверей.
Підготовка до чорнового оздоблення. Цей етап вимагає встановлення нових комунікацій (сантехніка, електропроводка та радіатори).
Чорнові оздоблювальні роботи. Оздоблення стін штукатуркою. Залежно від завдання ремонту будуть використовуватися різні види штукатурки.
Чистові та малярні роботи. До чистових робіт відноситься ошпаклювання стін і стель, з їх подальшим фарбування та встановленням гіпсокартонових багетів або інших декоративних виробів. До малярських робіт - поклейка шпалер, фарбування стін тощо(див. Ремонт спальні).
Монтаж плитки та мозаїки.
Покриття підлоги. Після завершення чорнових та чистових робіт, саме час монтажу покриття для підлоги. Наші спеуіалісти підкажуть яке підлогове покриття і в яких приміщеннях краще використовувати.
Після всіх виконаних пунктів залишається завершальний – прибирання приміщення та оформлення меблями, електроприладами, лампами та іншим декором.

Ви можете замовити ремонт під ключ вже сьогодні, тицяйте по кнопці “замовити консультацію” або зателефонувати нам за номером у шапці профілю.