__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Кондиціювання

Кондиціювання -фото

Сьогодні потреба в отриманні свіжого, чистого повітря комфортної температури давно доведена. Не завжди достатньо наявності вікон і своєчасного провітрювання, клімат може бути досить суворим. Приміщення страждають від випарів, повітря потрібно постійно оновлювати, також у літню пору потрібне повноцінне охолодження. Системи вентиляції та кондиціонування під ключ пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та забезпечуємо індивідуальний підхід для кожного замовника. Раніше кондиціювання обмежувалося охолодженням, сучасне обладнання дозволяє отримати низку додаткових функцій: зволоження, очищення, обігрів тощо.

Особливості реалізації проектів

Прокладання магістралей кондиціонера у стіні, розрахунки, монтаж апаратів у будинку чи квартирі варто довірити спеціалістам. Наша компанія працює з різними системами кондиціонування, у тому числі комерційними та побутовими, але найчастіше монтаж виконується у квартирах, офісах та приватних будинках. Не варто думати, що підходить будь-яке обладнання, необхідно врахувати всі параметри приміщень. Тільки так система рекуперації та інші елементи, об'єднані докупи, прослужать тривалий час. Встановлення зовнішніх та внутрішніх блоків кондиціонера виконується з урахуванням правил, стандартів, рекомендацій виробника обладнання. У цьому випадку можна гарантувати якісну та довговічну роботу.

Що врахувати під час вибору системи кондиціонування?

Спліт-системи підбираються з урахуванням технічних характеристик та потужності, вони повинні відповідати вашим потребам. Розрахувати всі параметри допоможе спеціаліст від нашої компанії, у тому числі враховується таке:

  • площа приміщення, в якому стоятиме внутрішня частина системи (параметр впливає на габарити пристрою);
  • обсяг приміщень, які обслуговуватиме техніка;
  • розміри віконних блоків та їх кількість;
  • кількість людей, які часто чи постійно перебувають у кімнатах, проживають на території;
  • на температуру також впливає кількість техніки, оскільки виробляє тепло.

Монтаж магістралей кондиціонера в Харкові виконають наші фахівці, при цьому враховуватимуться особисті вимоги, розміри та особливості приміщення.

Докладніше про кондиціювання

Підключення внутрішніх блоків кондиціонера – не єдине завдання фахівців, потрібно з'ясувати, які функції потрібні власникам:

  • вологість не повинна перевищувати 45-60%, інакше потрібне обладнання з функцією осушення;
  • монтаж може коштувати недорого, але рекомендується проаналізувати систему вентиляції. Якщо її потужності мало, у системі повинен бути присутня подача свіжого повітря. Інший варіант – формування окремої системи вентиляції;
  • вивчення системи опалення також потрібно. Якщо нагрівання мало або потрібно підігрів у період до включення і після відключення централізованої системи, буде потрібна більш потужна модель. Вона впорається з обігрівом у міру потреби;

Поставити кондиціонери у квартирі або в приватному будинку можна в будь-якому приміщенні, але може знадобитися очищення. Особливо це актуально у забруднених мегаполісах, біля доріг. За бажанням додається іонізація та фільтрація високого класу очищення.

Повний перелік послуг з монтажу кондиціонування

Уточніть вартість закладки магістралей кондиціонера у нашого спеціаліста. Ми виконуємо розрахунки, встановлення, налагодження. Працюємо із широким переліком систем від різних виробників. Використовуються лише надійні кріплення, кронштейни, перевіряється рівень фреону. Телефонуйте, ми допоможемо отримати відмінний мікроклімат та комфортну температуру у будь-якому приміщенні.


 

Цікаво знати

Встановлення систем кондиціювання під ключ

У представленому ролику ми хочемо показати не весь процес ремонту з нуля до здачі, а лише його частину.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи