__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Індастріал

Після того як фабрики стали приватними, багато хто почав переїжджати на їхню територію, оформляти арт-галереї, кафе в умовах великого простору. Грубість на показ, шорсткість стін, незвичайні фактури та меблі стали частиною стилю. При цьому також потрібно утеплення, підбір відповідної фурнітури, створення затишку і комфорту. Віяння дійшло до нас із Нью-Йорка 20 століття, коли нерухомість сильно подорожчала.

Після налагодження важкої ситуації приміщення стали викуповувати заради їх унікальності, у тому числі проектування ресторанів, кафе з великими вікнами. Так поступово з'явився цей цікавий індустріальний стиль. Вартість дизайну інтер'єру індастріал у Харкові можна дізнатися у представника компанії Fidelit-Stroy, ми робимо з душею і допоможемо домогтися відсутності безладу, перевантаженості, у тому числі внаслідок виділення місць для розташування всіх речей.

Чим відрізняється Індастріал

Реалізація концепції дизайнером дозволить виявити креативність, отримавши відповідність стилю, комфорт. Також вдається грамотно використати весь наявний простір. Ціна на дизайн приміщення в стилі індастріал залишається лояльною та залежить від нюансів замовлення.

Характерні риси напряму:

 • високі стелі. Розміри приміщень мають значення, оскільки обов'язково є наявність простору;
 • відсутність перегородок. Приміщення зазвичай суміщені, в них розміщуються зручні меблі та все необхідне;
 • комунікації залишаються відчиненими. Сховати дроти та труби не рекомендуються, вони лише підкреслюють обстановку;
 • прикраси на мінімальному рівні. Підхід не допускає використання ліпнини, завитків, позолоти та інших вишукувань;
 • великі вікна. При можливості їх варто замінити, збільшити, щоб досягти відкритості та впустити світло;
 • грубий декор для стін. Як матеріали найкраще використовувати цеглу та камінь природного походження;
 • використання необроблених дерев'яних рейок, балок, конструкцій із сталі. Особлива чарівність забезпечує додавання представлених елементів. Використання дерева у меблях також доречно і в Дизайн у стилі Кантрі.

Особливості декорування

Замовити дизайн-проект в стилі індастріал можна під будь-які вимоги, в основному використовуються нейтральні тони, також можна віддати перевагу чорному або сірому. Відмінно виглядає хакі, коричневий і синій, не менш доречно грубе дерево, цегла і схожі забарвлення. У меншій кількості використовується фуксія, помаранчевий або жовтий, вони дозволяють уникнути одноманітності. Протилежним, але дуже популярним стилем є Дизайн у стилі Мінімалізм.

Також оригінально виглядають світлі стіни та темна підлога. Серед основних матеріалів вибирають дерево і метал, стіни одержують обробку з бетону, дерева, каменю, вони можуть виглядати напівзруйнованими. Також широко використовуються колони, балки, підкреслюється незавершеність, тому цегла залишається необробленою, а метал може бути іржавим. Меблі підбираються з однотонними обшивками, м'які, з елементами з дерева або металу. Для уточнення деталей та замовлення послуг дизайнера рекомендуємо вам зв'язатися з нами зручним для вас способом.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи