__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Поєднання простору шляхом зносу перегородок – універсальний спосіб створення візуального простору. Нерідко з'єднують кілька приміщень, тому отримуючи єдиний простір, при цьому забезпечується багатофункціональність. Навіть старі компактні квартири часто коригують для відтворення обраної дизайнером концепції. Замовити дизайн квартири-студії недорого пропонують фахівці компанії Fidelit-Stroy, модні та креативні житлові об'єкти приваблюють все більше власників нерухомості. Ми не дотримуємося вузьких обмежень, головне – це оптимізація простору, привабливий зовнішній вигляд, у вас є всі можливості досягти креативності та унікальності планування.

Що таке квартира-студія?

Планування відрізняється практично повною відсутністю стін, це забезпечує розширення простору, розміщення всього необхідного: меблів, приладів. При цьому поділити приміщення дозволяють предмети меблів, особливий дизайнерський підхід. Реалізація ремонту в таких приміщеннях набагато складніша, тому в такому разі потрібно розробити індивідуальний проект на основі вимірів.

Ми робимо з душею, нерідко в компанію звертаються люди молодого покоління, оскільки їм подобається, коли все у полі зору. Ціна дизайну інтер'єру у квартирі-студіїю, як і Дизайн 1-кімнатної квартири, відрізняється з урахуванням деталей замовлення, вкладення дозволить отримати чітку візуалізацію та план дій під час ремонту. При цьому площа квартири може значно відрізнятися, ми працюємо з різним плануванням та квадратними метрами.

Особливості проектування квартир-студій

Фахівці Fidelit-Stroy готові виконати повний пакет документів та запропонувати ідеї, виходячи з побажань та вимог замовників. Головне правило квартир цієї категорії – залишити якнайбільше простору. Тому робота спеціаліста вимагає планування та вирішення серйозних завдань.

Можна виділити низку певних моментів:

 • обов'язково потрібне зонування, ми допоможемо продуктивно та грамотно використати всі квадратні метри;
 • підбираються меблі, відповідні до зони та максимально функціональні;
 • при розміщенні предметів інтер'єру одночасно продумуються маршрути пересування;
 • актуальні меблі, що трансформуються;
 • при виборі деталей, що виділяють зону, обов'язково враховується загальна стилістика.

 

Враховуються початкові габарити квартири, найчастіше зустрічається форма прямокутника. У цьому випадку потрібне своєрідне розташування зон, зазвичай за кухнею йде житлова кімната, потім балкон і лоджія, що потребує ретельного планування. Позбутися вузької форми непросто, але досвідчені дизайнери знайдуть низку рішень. Також популярні квадратні планування, з ними працювати найпростіше, є все для створення ідеального простору. Сучасний дизайн квартири-студії, так само як Дизайн квартири у новобудові, може бути недорогим і зручним, нерідко кухня, санвузол, спальня та вітальня займають кутове положення, а центральна область залишається вільною.

Вибір меблів, декору, розміщення багатофункціональних зон, всіх елементів приміщення виконується дизайнером. Кожен замовник отримує пакет документів із малюнками, візуалізацією, кошторисами, кресленнями. Усі нюанси обумовлюються заздалегідь, залежно від детальності проекту, його складності та унікальності змінюється підсумкова ціна. Замовити дизайн проект квартири-студії у Харкові ви можете в компанії Fidelit-Stroy, ми продумаємо всі тонкощі та забезпечимо відтворення вашого бачення та вимог, поєднання меблів, кольорів, забезпечимо функціональність та естетичність.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи