__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж ДСП та МДФ панелей, ОСБ

Монтаж ДСП та МДФ панелей, ОСБ-фото

При виконанні ремонту часто потрібно створювати каркас для кріплення матеріалів, використовуючи гарнітуру, відповідні пластини, бруски та плити. У тому числі їх розташовують горизонтально, наприклад, як підстава або підкладка на підлогу, доповнюючи плівкою і закріплюючи цвяхами, іншими видами кріплень. Не рідше листи розміщують вертикально, що дозволяє досягти утеплення, ізоляції, створення основи для декоративних покриттів. Компанія Fidelit-Stroy пропонує послуги з кріплення різних матеріалів, у тому числі реалізується обробка стелі ОСБ панелями у Харкові. Ми робимо з душею, за перевіреними технологіями та завжди забезпечуємо ідеальний результат.

Особливості матеріалів

При виборі будівельних матеріалів та замовлення послуг часто доводиться стикатися зі скороченнями, зокрема МДФ, ОСБ та ДСП. При цьому багатьом важко зрозуміти, що це за деревина чи продукція на її основі. Також варто розібратися, як скріплюються волокна і наскільки вони вологостійкі. Всі представлені матеріали мають схожість з фанерою, оскільки є щитами, що імітують деревину. Вони відрізняються за технікою виготовлення, призначенням, властивостями.

Фахівці компанії допомагають зробити вибір та впоратися з розрахунками. Ціна на монтаж МДФ плит та іншого покриття розраховується за кожен квадратний метр. Плити набагато доступніші в порівнянні з масивом і діляться на волокнисті та стружкові. При створенні каркасу або підстави важливо вибрати відповідний варіант, наприклад, ДСП без шліфування підходить для стель і стін у господарських зонах, а для житлових приміщень можна зупинитись на ДСП Е1 класу.

Монтаж ДСП

Основою таких плит є стружка деревини, у тому числі для отримання результату використовується прес та сполучна речовина, виконується значне нагрівання. Монтаж перегородок з ДСП панелей має попит через їх доступну вартість. Варіанти застосування:

  • обшивка стін;
  • формування основи під лінолеум, килимові покриття;
  • матеріал для перегородок.

Дозволяє отримати мінімальні зазори, ціни на установку ДСП панелей на стіну залишаються на лояльному рівні. Матеріал ізолює тепло, звук, також він не гниє та забезпечує простоту обробки.

Монтаж МДФ

Оздоблення стін листовими панелями МДФ також виконується фахівцями компанії, матеріал є плитами із середніми показниками щільності, що складаються з деревних волокон. Склеювання не проводиться, натомість створюється нерозривне з'єднання. Це забезпечує відсутність вигоряння під дією сонячних променів, простоту обробки, відсутність деформації та стійкість до вологого середовища. Варіантів використання багато, у тому числі з них збираються меблі. Дивиться ще Гіпсокартонні роботи.

Монтаж ОСБ

Плита або блок із стружки поки що залишається відносною новинкою, для отримання продукції дерево проходить глибокий процес обробки. Виконується нагрівання та пресування плоскої стружки, додатково потрібен тиск. Положення волокон зовні поздовжнє, а всередині – хрестоподібне. Ціна на обшивку стелі OSB плитами вказана у прайсі та може бути розрахована індивідуально для кожного замовника. Матеріал відрізняється за стійкістю до вологи, використовується у будь-яких приміщеннях, у тому числі при реалізації будівництва за каркасною технологією.

Замовлення послуг з монтажу у компанії Fidelit-Stroy

Пропонуємо вам скористатися будь-яким зручним для вас способом зв'язку зі спеціалістом нашої компанії. Ми якісно виконуємо Ремонт квартири в новобудові, всі етапи всіх видів монтажу, у тому числі й Монтаж дверей, а також широкий ряд додаткових робіт. Крім того, ми надаємо послуги за договором, гарантуючи здачу в строк та дотримання сучасних стандартів. Залишилися питання - телефонуйте і наші фахівці нададуть вам відповідь на будь-яке питання, що вас цікавить.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи