__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Штукатурні роботи

Штукатурні роботи-фото

Виконання штукатурних робіт у Харкові є одним із найважливіших етапів ремонту. Без цього етапу, вирівнювання та усунення недоліків по всій площі неможливо обійтися. Чорнова обробка, у тому числі з машинним нанесенням, дозволяє отримати рівні стіни, приховати всі нерівності та інші дефекти. Компанія Fidelit-Stroy продовжує ділитися відео на тему виконання ремонтних робіт у комплексі та по окремих операціях. У представленому випуску буде розказано все про штукатурні роботи.

Фахівці компанії поділяються наступним:

 • реально робочі лайфхаки;
 • послідовністю виконання;
 • використовуваними технологіями;
 • суміщення з іншими видами робіт.

Ми робимо з душею, розцінки на штукатурні роботи в Харкові розраховуються по прайсу, тому наші замовники знають, якою сумою обмежується виконання обумовлених етапів ремонту.

Машинна та ручна штукатурка

Компанія Fidelit-Stroy виконує будь-які види покриттів, у тому числі цементно-піщана суміш може формуватися вручну та машинним методом. Ми використовуємо обидва варіанти, справляючись з будь-якою геометрією та незалежно від рівня складнощів. Реалізується як зовнішнє, так і внутрішнє оздоблення. Машинна штукатурка стін під фарбування ідеальна при великій площі приміщень, адже вона дозволяє легко виправити недоліки за мінімальний час.

Для досягнення відмінного результату можна використовувати як ручну методику, так і із залученням машин, у будь-якому випадку ми гарантуємо:

 • використання якісних та перевірених матеріалів: цементу, піску, гіпсу тощо;
 • перевірку із застосуванням рівня;
 • залучення досвідчених майстрів;
 • підтримання допустимих норм виконання робіт;
 • дотримання правильної технології.

Виконання всіх етапів робіт. Підготовка приміщення

Замовити штукатурку стін можна для будь-яких приміщень. Наявність оштукатурених стін дозволяє виконувати чистове оздоблення, поклеїти шпалери, склополотно, пофарбувати або нанести декоративне оздоблення. В цьому випадку подальші покриття отримають гарне зчеплення і виглядатимуть максимально привабливо.

Можна виділити такі етапи:

 • відвідування об'єкта замірником, виконання розрахунків;
 • розмітка приміщення на всій залученій площі;
 • закупівля всього необхідного, завезення на територію об'єкта;
 • ґрунтування основи, склади підбираються з урахуванням типу штукатурки та покриттів;
 • розташування спеціалізованих куточків і маяків, вони дозволяють досягти чіткості в нанесенні. Застосовується професійний осепобудівник, що виключає помилки.

Вибір штукатурки для різних приміщень та цілей

Сухі або мокрі суміші підбираються індивідуально, для приміщень з підвищеною вологістю перевага віддається потрібній продукції. Усі матеріали відповідають високим вимогам та перевірені компанією особисто. При високій вологості актуальні цементно-вапняні склади, оскільки вони перешкоджають формуванню цвілі та дозволяють уникнути потреби у гідроізоляції. Для бетону потрібен один вид ґрунтовки, а для газобетонних блоків та інших стін із підвищеною пористістю інший. Облік всіх деталей дозволяє уникнути розтріскування та інших дефектів. На потрібних ділянках ставиться сітка, що розміщується у сам розчин. Штукатурка ніби додаткова Шумоізоляція.

Етапи нанесення штукатурки

Ціни на штукатурку стелі підтримуються на доступному рівні, якість гарантується кожному замовнику. У представленому відео ви можете оцінити роботу наших майстрів, наявність професійних знань та практики дозволяє створити гладкі поверхні лише за кілька етапів. Після підготовки стін та розташування маяків залишається реалізувати безпосередньо сам процес:

 • формування суміші із використанням професійного обладнання;
 • розміщення суміші на стіні;
 • розрівнювання по маяках;
 • після часткового застигання їх видаляють, затираючи поверхню;
 • герметизація панельних швів
 • вирівнювання всієї поверхні.

Рекомендується дотримання повного терміну просихання штукатурки, оскільки поспіх може призвести до появи цвілі або відшарування. Також обов'язково враховується тип шпалер, якщо замовник вибрав дуже тонкі поверх покриття виконується нанесення шпаклівки.

Коли час наносить штукатурку?

При виконанні перепланування будь-якого типу всі етапи реалізуються нашими фахівцями заздалегідь. В такому випадку потрібно подумати про прокладку труб, кабелів світла, інтернету, системи кондиціювання. Уточнити всі деталі можна у наших представників. Виконуючи Ремонт пiд ключ ми використовуємо власне обладнання та гарантуємо відмінні результати. Команда майстрів впорається з вирівнюванням поверхонь за мінімальні терміни та дозволить отримати відмінну основу незалежно від початкового стану стін.


 

Штукатурка

Механізована або ручна, технологія та лайфхаки.

Розповімо про: технологію та склад виконання робіт; які матеріали ми використовуємо; правильну послідовність та взаємозв'язок з іншими роботами на прикладі квартири, яку зараз ремонтуємо; строки виконання робіт

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи