__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Поклейка шпалер

Поклейка шпалер-фото

Ми знаємо, що ви можете бути дуже зайняті, тому ми хочемо полегшити вам життя та допомогти з поклейкою шпалер. Поклейка вінілових шпалер під ключ нашими майстрами не тільки заощадить ваш час, але й забезпечить вам гарний настрій, оскільки тепер ви знатимете, що ваш інтер'єр має кращий вигляд.

Завдяки величезному вибору стилів, які ви знайдете на нашому сайті, ви дійсно можете надати індивідуальності кожній кімнаті у своєму житловому приміщенні. Усю свою роботу ми робимо з душею! Тому від нас ви отримаєте професійний досвід, поради, прийоми та ідеї, які допоможуть вам зробити свій будинок ідеальним місцем для нових спогадів.

Якісна поклейка дорогих шпалер пожвавить дизайн ваших стін текстурами та візерунками, а також замаскує дрібні дефекти, які могли залишитися після ґрунтовки. Не намагайтеся клеїти шпалери самостійно, оскільки найімовірніше, ви зробите це неправильно, і потім проклинатимете свої шви, що відшаровуються, та невідповідність візерунків. Замовити професійну поклейку шпалер можна на нашому сайті, зателефонувавши за вказаними номерами або, замовивши зворотний дзвінок. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб провести консультацію та розповісти про вартість послуг з поклейки шпалер.

Найкраща техніка поклейки шпалер

Наші майстри використовують найкращу техніку для обклеювання, викладаючи смуги так, щоб вони максимально збігалися на малюнку. Дуже часто остання смужка паперу на стіні не є повним листом, тому щоб ви не помітили обрізаний шматок шпалер, ми обклеюємо кути різними листами. Щоб уникнути нестикування не тільки за малюнком, а й за кольором, поклейка шпалер під фарбування в будинок нашими фахівцями буде виконана швидко, акуратно та вчасно. Відтінок може бути трохи видозмінений, але саму текстуру та колір фарби підбираємо максимально близькими.

Як формується вартість поклейки шпалер?

Вартість послуг з обклеювання шпалер залежить від квадратури приміщення та стану стін. Нерідко коли стіни додатково доводиться ґрунтувати, щоб замаскувати всі нерівності поверхні. Це не тільки вплине на ціну, а й на час, залучений на ремонт. Деякі ґрунтовки сохнуть до 24 годин, тому якщо стіна виявиться нерівною, можна до ремонту сміливо додавати + 2 дні. Також можливе фінішне оздоблення після ґрунтовки, при якій стіна виганяється під один рівень, не допускаючи випирання деяких її частин. Це додаткові витрати за часом та матеріалами, які також впливають на ціни на поклейку шпалер у квартирах.

Основні кроки у поклейці шпалер

Якщо ви не маєте коштів і впевнені у своїх силах, тоді ви можете самостійно поклеїти шпалери завдяки нашим рекомендаціям. Отже, щоб правильно поклеїти шпалери в кімнаті, нашим спеціалістам необхідно виконати покрокову інструкцію:

 1. Розгортаються шпалери. При цьому ретельно перевіряється наявність дефектів.
 2. Розрізається папір на листи, які будуть довшими за висоту ваших стін.
 3. Вирізаються в одному і тому самому місці на повторі, щоб візерунки на сусідніх листах збігалися.
 4. Вкладається вирізаний лист на стіл лицьовою стороною донизу.
 5. Використовуючи малярський валик, наші майстри наносять тонкий шар прозорого клею і дають 5 хвилин, щоб він увібрався в шпалери. Наші фахівці стежать за тим, щоб клей не попадав на стіл, інакше він забруднить наступний лист. Майстри спеціально зсувають папір до самого краю столу, щоб нанести клей на кінці та краї.
 6. Після того, як клей убереться, розстеляються шпалери з кута біля дверей. Якщо двері знаходяться далеко від кута, малюється опорна лінія, паралельна дверям біля кута.
 7. Розгортається верхня частина шпалер та прикладається до стіни.
 8. Після того, як лист вирівняється на стіні, розгладжуються його краї за допомогою спеціального прасування. Потім, працюючи зверху вниз, фахівець проводить гладилкою по всьому листу, не сильно притискаючи на неї, щоб клей, що залишився, не випливав назовні листа.

        Все ті ж маніпуляції проводяться з листами, що залишилися.

Види шпалер

Ми зможемо підібрати для вас різні варіанти шпалер, які тільки можна зустріти на ринку.

 1. Папір. Це найдоступніші з усіх. Вони добре клеються та мають невелику ціну. Мінус цих шпалер у тому, що вони не довговічні, легко псуються, насичуються запахами та вологою.
 2. Флізелінові – це якісні шпалери із нетканого матеріалу. Поклейка склополотна, малярного флізеліну набагато простіша, ніж паперові. Поклейка флізелінових шпалер в Харкові не дешеве задоволення, але термін служби даного виду шпалер дуже високий, і вони не схильні до деформацій.
 3. Текстильні – це тканинні шпалери, які виготовлені з рисового паперу та синтетичних матеріалів. Це хороший теплоізолюючий матеріал, але схильний до різного виду забруднень.

Ми також можемо підібрати фотошпалери, склошпалери, пробкові та рідкі шпалери під будь-який дизайн та інтер'єр будинку. Виконаємо й інші види робіт, наприклад, Ремонт ванної кімнати та санвузла. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте нам для отримання консультації або замовлення послуги.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи