__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Будь-які тренування повинні проводитись у приміщеннях, спеціально призначених для фізичних навантажень. Виходячи з цього, тут не тільки важливо звертати увагу на зовнішній вигляд приміщення, а й на правильне розташування різного обладнання, матів, тренажерів. Дизайн фітнес залу для групових програм або інших цілей готова виконати компанія Fidelit-Stroy, наш спеціаліст використовує професійний та різнобічний підхід, проявить креативність та підбере найбільш вдале планування з урахуванням усіх факторів.

Особливості формування проектів для фітнес-залів

Ми робимо з душею та враховуємо всі завдання, поставлені замовником. Простір повинен підтримувати можливість активно рухатися, а також розслаблятися, тому дизайн повинен посилювати ефект, що потрібен. Зонування, особливості планування, кольори та матеріали підбираються так, щоб позитивно позначатися на процесі тренувань, а не відвертати увагу. Розробка та реалізація задуманого потребує вибору спеціальних елементів, колірних рішень та форм. Досвідчений дизайнер компанії Fidelit-Stroy не просто розподілить меблі та прилади, а й намагатиметься створити унікальний стиль, помістивши все необхідне.

Зонування фітнес-клубів

Вартість дизайну проекту фітнес-залу підтримується на конкурентоспроможному рівні, з урахуванням значущості роботи над простором, оплата спеціалісту окупається ще на етапах реалізації.

Виділяти прийнято ряд зон:

 • до брудної класично відносять гардероб та ресепшн;
 • до чистої сухої зараховують зону вільної ваги (яких ще вільних ваг?) тренажерів, кардіозону, а також приміщення для групових програм;
 • чистою мокрою територією є басейн.

Потрібно сегментування, що забезпечує комфорт при переміщенні всередині, важливо уникнути потреби ходити в різні зони через кардіозону або ресепшн. Особливо важливо виключити перетин брудних та мокрих ділянок, всі ці особливості враховує наш спеціаліст з дизайну. Ціна дизайнерського оформлення фітнес-залу розраховується в індивідуальному порядку, обов'язково враховується рівень складності, потреба у виборі матеріалів. Для всіх приміщень забезпечується ергономічність і функціональність, також передбачаються відмінності забарвлення та використання окремих елементів для всіх зон.

Вибір освітлення

Дизайн фітнесу залу недорого в Харкові реалізується з урахуванням всіх вимог замовників, багато хто воліє поекспериментувати зі світлом. Обов'язково забезпечити комфорт для тренувального процесу, актуальні навісні лампи, навісні панелі.

Колірні рішення для фітнес-залів

Забарвлення елементів та покриттів сильно впливає на відвідувачів, виражені відтінки закликають до активності, а розслабленню сприяють м'які забарвлення. Тому в області, що відведена під силовий тренінг, краще використовувати яскраві фарби, а м'які відтінки будуть актуальні для зони під заняття йогою, стретчингом.

Вибір індивідуального рішення

При підборі відповідного дизайну спеціаліст спиратиметься на наступне:

 • відповідність брендів;
 • відсутність будь-яких асоціацій із конкурентними компаніями;
 • потреба збереження функціональності, зокрема зручного огляду, необхідного рівня висвітлення.

У цьому головне прагнення у збереженні особливої ​​атмосфери. Ми надаємо об'ємну модель приміщень, виконаємо всі креслення кожного з основних вузлів, підберемо текстури, кольори та інші особливості. За потреби виконується перепланування, враховується тип стін, проводиться погодження. В результаті замовники одержують готовий план, за яким надалі виконуватимуться ремонтні роботи.

Тільки уявіть, після заннять у фітнес залі Ви сідаєте в своє авто та ідите до дому і ставите авто в свій гараж. Але фітнес зал був чудовий за виглядом, а гараж звичайний і ще хочеться зробити місця під інструменти та для відпочинку. Тож Дизайн гаражу в будинку просто необхідний!
 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи