__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж багетів, карнизів

Монтаж багетів, карнизів-фото

Текстиль значно впливає на сприйняття приміщень, вибране полотно може виглядати розкішно, візуально розширювати стіну або піднімати стелю. Все залежить від обраних матеріалів, конструкції карнизу, об'єму тканини, декору та інших факторів. У будь-якому випадку потрібне якісне кріплення струни чи інших обраних доповнень. Вартість монтажу карниза під ключ розраховується з урахуванням прайсу, майстри від компанії Fidelit-Stroy виконують роботу швидко та з гарантією якості. Ми робимо з душею та обов'язково враховуємо всі вимоги замовників.

Для чого потрібні багети та карнизи?

Монтаж прихованих стельових карнизів у квартирі або конструкцій, що виконують декоративну функцію, повинен забезпечувати їхню міцність. Часто є декоративна планка, вона потрібна для приховування всіх внутрішніх складових. Стандартні моделі тримають полотно внаслідок кілець із металу, спеціальних кріплень із пластику, вони забезпечують можливість руху. Установка багета на натяжну стелю вимагають ретельного підбору, оскільки він впливає на зовнішній вигляд віконного отвору.

Варіанти кріплення

За функцією багети та планки діляться на декоративні та кріпильні, останній варіант має попит при використанні підвісних стель. Привабливий дизайн обирають при бажанні прикрасити інтер'єр. За кріпленням конструкції ділять на стельові та настінні, останні ставлять над отвором вікна, а призначені для з'єднання зі стелею тримаються на його поверхні. Останній варіант допомагає візуально збільшити висоту стін, оскільки штори наче спадають зі стелі. Для великих кімнат більш актуальні багети, вони відрізняються за фактурою та кольором. Ціни на монтаж ліпнини з поліуретану вказані в прайсі та залишаються доступними для кожного.

Монтаж на гіпсокартон або бетонну стелю

Під час виконання робіт передбачені такі етапи:

 • ретельні виміри;
 • обрізка з урахуванням необхідної довжини;
 • розташування гачків, якщо краї виробу вигнуті;
 • формування отвору у середній частині шини;
 • розташування виїмок на відстані 50-60 см (для однорядних моделей 1 ряд, при множині діють зигзагом або в пару рядків);
 • докладання конструкції до потрібної зони, намітка отвору в центрі, просвердлювання;
 • використання молотка для утоплення дюбеля;
 • кріплення шини у центральній області, намітка по всій довжині;
 • виконання інших отворів та фіксація на стелі.

Якщо у вас стелі з гіпсокартону, спеціалісти компанії використовують дюбель-метелика. Він розкривається після вкручування, що дозволяє досягти правильного розподілу навантаження. Кріплення до стелі кронштейнами простіше, оскільки вони вже мають отвори. Залишається зібрати карниз, розмітити місця для свердління на стелі, поєднати конструкцію з поверхнею, відзначити, виконати отвори та закріпити її за допомогою кріпильних елементів. Також наші майстри виконують монтаж гіпсової ліпнини у будинку. Тож виконуючи Ремонт спальні ми ретельно підходим до процессу монтажу багетів.

Кріплення за наявності натяжної стелі

Для установки використовується заставний брусок, він знаходиться між натяжною конструкцією та капітальною стелею.

Послідовність дій:

 • розмітка на плівці ділянок для кріплення у межах бруска;
 • зміцнення перед свердлінням (використовуються полімерні кільця), далі виконується пропалювання;
 • свердління з урахуванням глибини дюбелів;
 • встановлення.

Також ми впораємося з розташуванням на стіну, дотримуючись стандартних відстаней і використовуючи професійні інструменти. Ви можете замовити послуги поклейки багетів на стіну в Харкові або Монтаж чистової сантехніки, забезпечить ідеальне завершення ремонту, відмінну естетику та відмінний зовнішній вигляд.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи