__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Система розумний дім

Система розумний дім-фото

Установка системи розумний будинок під ключ – практичне рішення, що поєднує сучасні технології, сигналізацію, керування камерами, різним обладнанням та модулями. В результаті досягається максимальний комфорт для мешканців. Запропонувати рішення під ваші вимоги готова компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею, виконуючи проектування всього комплексу елементів контролю, спостереження, живлення пристроїв. Система розумного будинку у квартирі або будинку стає все більш популярною, найчастіше такі проекти реалізують у новобудовах, виконуючи Ремонт 2-кімнатної квартири, насолоджуючись високим рівнем комфорту та зменшеними рахунками.

Що є «розумний будинок»?

Сучасні можливості значно вищі за ті, що з'явилися в 1970-х роках на території США. Спочатку створили можливість контролю за рослинами, потім перейшли до офісних будівель та виробничих цехів. І лише поступово почали працювати над формуванням механізмів контролю за житловими об'єктами. Їх відрізняє наповнення системою датчиків, у тому числі портативних та бездротових, а також детекторів. Обладнання поєднує інтегрований механізм, що виконує установки та керування. Усі елементи працюють у мережі зв'язку, інтегрується ціла система автоматизації. Ціни на підключення дому в Харкові підтримуються на доступному рівні, уточнити деталі можна у нас на сайті або зв'язавшись з представником компанії.

Серед базових складових:

 • датчики, що відповідають за всі елементи освітлення, опалення та інші функціональні зони;
 • кнопки, елементи для керування іншого типу та інше;
 • обладнання для з'єднання з мережею інтернет та зв'язку з власниками, в тому числі поки їх немає вдома.

В результаті навіть на роботі можна керувати світлом, опаленням та іншими впровадженими складовими через програму.

Елементи, які можна використовувати для створення системи

Компанія Fidelit-Stroy пропонує комплексний підхід до проектування та реалізації задумів. Вибір складових великий, тому потрібно відштовхуватися від рівня розвитку архітектури, деякі забезпечують економічну витрату енергії, безпеку, інші підвищують комфорт.

Серед популярних елементів:

 • опалення, Вентиляція та кондиціювання з інтелектуальним управлінням. Так буде можливість впливати на температурні показники;
 • розумні розетки. Реалізують контроль витрат на енергію, також можливе створення розкладу вимкнення та включення пристроїв;
 • системи сигналізації;
 • датчики безпеки. Вони реагують на рух, газ, повінь чи дим;
 • автоматика для реалізації поливу;
 • камери стеження, реалізується контроль на постійній основі;
 • різні види аудіосистем;
 • рольставні;
 • інтелектуальне освітлення. Регулюється інтенсивність, створюється можливість змін у дистанційному режимі.

Нюанси роботи систем

Налаштування бездротової системи розумного будинку виконується фахівцями, що дозволяє передбачити підвищену безпеку. Наприклад, гасіння у разі спалаху. Для роботи всі пристрої з'єднуються з панеллю управління, використовуються різні варіації зв'язку або радіохвильова методика. Реакція буде автоматизованою. У тому числі під час руху включається люстра, світильники, датчики можуть виконувати сигнали звукової категорії, заблокувати двері. Якщо центрального блоку та з'єднання з інтернетом немає, реакція елементів на змінні буде індивідуальною.

Найчастіше замовники бажають забезпечити такі функції:

 • зміна температури до комфортного рівня;
 • керування світловими точками;
 • підняття встановлених жалюзів у вибраний час;
 • управління всіма видами електроніки: активація та деактивація побутової електроніки, техніки, камер для спостереження;
 • оповіщення у разі ситуацій нестандартного характеру;
 • імітація присутності власників через увімкнення світла, роботу музики, опускання та підняття штор.

Монтаж системи розумний будинок без ремонту також можливий, а функції підбираються індивідуально. Можна вибрати багато варіантів, у тому числі заповнення призначених для вихованців напувалок, ванної кімнати, відправлення електронних листів, що стосуються стану води в басейні та так далі.

Проектування

Ми пропонуємо підключення системи розумного будинку без проводів або у класичному варіанті, вибір виконується з урахуванням ваших побажань, стану будівлі та інших факторів. Автоматизація може виконуватися лише за наявності досвіду та знань у напрямку, тому виконується лише із залученням спеціалістів. Вони інтегрують усі датчики у загальну систему. Ми виконаємо проект, електричні точки, проведемо систему кабелів, встановимо сам пристрій. Також представники компанії обов'язково нададуть докладні інструкції щодо застосування систем. Дозвіл на монтажні роботи не потрібні, але при можливості всі зміни вносять у проект електромонтажу.

Інтеграція систем для будинків та квартир до та після ремонту

Підключення розумного будинку без ремонтних робіт можливе, але найчастіше всі завдання планують на етапі будівництва. Це дозволяє уникнути проблем із розведенням та підібрати відповідну електроніку, побутову техніку. Якщо будівля вже готова, діяти стоїть у рамках поточного ремонту. При цьому потрібне доопрацювання електричної мережі, також у такому разі не завжди вдається вплинути на опалення. У завершених квартирах та будинках можна вибрати повноцінний ремонт зі зміною електроустановки або встановити систему без проводів. Останній варіант підходить навіть за історичної цінності будівель.

Послуги з встановлення системи

Компанія Fidelit-Stroy допоможе продумати список необхідних функцій, розпланувати всі деталі, у тому числі з урахуванням наявної суми коштів. Далі виконується технічний дизайн, будуть обрані датчики та керування складовими. Також фахівці допоможуть із закупівлею, доставкою та встановленням обладнання. Виконується розташування системних елементів, сигналізації, електрики, Монтаж каналізації та інші послуги, перевірка відповідності проекту. Монтується все обладнання, після чого налаштовується.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи