__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Офісні приміщення – візитка компанії, їх планування, лаконічність та навіть вибрані відтінки вплинуть на загальне сприйняття. Імідж фірми має неабияке значення, а невдалі рішення справляють негативне враження. Розробка дизайну офісу для it компанії повинно виконувати тільки із залученням дизайнера, зонування, оформлення робочих місць, розміщення зон відпочинку та загальний зовнішній вигляд планування повинні відповідати стилю організації, стандартам. Тільки правильне оформлення та ретельне планування дозволяють підняти авторитет компанії в очах клієнтів.

Значення правильного дизайну для успіху компанії

Використання власного корпоративного стилю та вкладення у розробку та реалізацію унікальної концепції обумовлені вигодою для самої організації. Розставляння меблів, приладів, інших елементів дозволяє вдало розподілити простір та створити сприятливі умови для активної діяльності. Вартість дизайн-проекту офісу для іт-компанії не настільки значна, щоб надалі втратити цінних співробітників та партнерів. Ретельне проектування здатне підняти рівень продуктивності працівників, залучити потрібні кадри та забезпечити все, що потрібно для подальших досягнень. На працездатність прямо впливає освітлення, розміри робочого місця, висота столу, стільця та інші фактори.

Особливості проектування офісів ІТ-напрямку

Часто простір оформляється з урахуванням сучасних тенденцій, до нас вони доходять із США, у тому числі це стосується напрямків для приміщень офісного та службового призначення. IT організації – місце для народження унікальних ідей, тому загальний вигляд офісного простору має відповідати та сформувати гарне враження:

 • перевага надається сучасним стильовим напрямкам;
 • обов'язково буде створено максимально комфортні умови для персоналу;
 • обладнання підбирається з урахуванням останніх технологічних досягнень та максимально якісне.

Ми робимо із душею, обов'язково з огляду на вимоги замовника, тенденції, позитивні особливості приміщень. Можливе виконання перепланування з урахуванням її допустимості для будови, планування розташування перегородок, виділення простору для приймальні, окремих кабінетів, спеціалізованих зон. Найчастіше замовники вибирають мінімалістичний інтер'єрний напрямок, зайві деталі неприпустимі, оскільки вони негативно впливатимуть на функціональність.

Що враховується насамперед?

Фахівці компанії Fidelit-Stroy враховують особливості планування офісних приміщень напряму. У тому числі потрібне збереження зручності пересування, акуратність при виборі відтінків, пошук міцних і простих у догляді покриттів, виділення статусу компанії та співробітників, які її очолюють. Поміж початкових завдань є організація простору, діючи без плану, можна витратити чимало коштів і отримати малопридатне для діяльності приміщення, що потребує низки удосконалень. Дизайнер впорається з візуальним збільшенням кімнат, формуванням відчуття єднання. У багатьох солідних організаціях не передбачається поділ на закриті та повністю ізольовані кабінети з мінімальними розмірами. Натомість ведеться робота з великою територією, а також її розподілом на функціональні зони.

Актуальні такі варіанти поділу простору:

 • колонами;
 • перегородками;
 • декор для інтер'єрів.

Найчастіше обирають прозорі перегородки, при такому оформленні керівник зберігає можливість стежити за діяльністю працівників. Також бажано формування мітинг-руму, у приміщеннях такого типу відбуваються засідання робочого спрямування, а також переговори. Кімната відмінно підійде за потреби у проведенні «мозкового штурму».

Облаштування зони для відпочинку

Підтримка продуктивності часто вимагає наявності додаткових приміщень, тому багато хто воліє замовити дизайн офісу компанії в Харкові з робочими приміщеннями і територією для відпочинку. Це не розкіш, як може подумати багато хто, а робоча необхідність. Своєчасне розслаблення в результаті збільшує ефективність діяльності. У такій частині офісних приміщень є чимало особливостей: потрібне тепле і не таке виражене освітлення, якісна шумоізоляція, також варто подбати про закупівлю сприятливої ​​релаксації меблів. У тому числі дизайнер порекомендує пуфи, крісла-мішки та м'які дивани. Вдале планування всіх приміщень допомагає підвищити авторитет підприємства, і навіть підтримати значну продуктивність праці.

Послуги компанії Fidelit-Stroy

Пропонуємо отримати унікальний концепт-проект інтер'єру IT офісу, який відповідає габаритам ваших приміщень, корпоративному стилю. Можлива робота по стандартному варіанту дизайну з його адаптацією або повністю індивідуальний підхід. Якісне облаштування для сфери IT – досить складне завдання, яке можна довірити винятково досвідченим професіоналам. Компанія Fidelit-Stroy пропонує повний пакет послуг, зокрема:

 • огляд приміщень, точні виміри;
 • вибір загального спрямування, уточнення всіх деталей замовлення;
 • формування загальної картини приміщень із візуалізацією;
 • внесення коригувань, доповнень;
 • формування повного комплекту креслень з розташування стін, покриття, меблів та інших складових;
 • створення кошторису з підрахунками, вибір меблів, матеріалів.

Ми використовуємо комплексні рішення, поєднуючи стандарти, зберігаючи безпеку та комфорт, практикуємо творчий підхід, навіть якщо передбачен на останньому поверсі офісу пентхаус, то наші фахівці залюбки розроблять Дизайн пентхауса. Залучається надійна команда спеціалістів у інженерному, дизайнерському, архітектурному напрямку. Наша робота дозволить отримати готовий проект, продуманий з погляду естетики, функціональності, ремонт за готовим планом дозволяє унеможливити ризик проблем з розташуванням електрообладнання, відсутністю простору для всіх співробітників та інші недоліки. Складання замовлень виконується в обумовлені терміни.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи