__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт квартири-студії

Компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити дизайнерський ремонт однокімнатної квартири-студії. Ми допоможемо з переплануванням, збудуємо або зруйнуємо перегородки, виконаємо грамотне зонування. Для представленої категорії житла важливо розпланувати всю корисну площу, завдяки об’єднанню грамотно використовується вся квадратура. Завдяки залученню кваліфікованих спеціалістів квартира-студія отримує ергономічний дизайн, виглядає стильною, зберігає комфорт та затишок. Ми виконаємо всі види робіт, які вам потрібні без обмежень щодо дизайнерської концепції та вибору матеріалів.

Чим відрізняється ремонт квартири-студії?

Досягти ідеального стану допомагає професійна розробка індивідуального проекту. Ремонт маленької квартири-студії під ключ може виконуватись з урахуванням готових рішень, із залученням дизайнера, під вимоги власників. Нерідко створюється шумоізоляція, об'єднується туалет із ванною кімнатою, використовується гіпсокартон. Також серед затребуваних завдань – підготовка до оздоблення, зокрема роботи з вентиляцією, електропроводкою. У приміщеннях виконується зонування, за допомогою якого виділяється простір під робочий кабінет, спальню, кухню, вітальню.

Як проводиться зонування?

Навіть недорогий ремонт квартири-студії у Харкові нерідко передбачає знесення перегородок (якщо це допустимо), це робиться для об'єднання простору.

Актуальні у разі такі способи:

 • застосування ширм та штор;
 • монтаж тонких стін із гіпсокартону або перегородок на основі скла;
 • розташування барної стійки, яка відокремить місце для їжі.

При цьому потрібна хороша вентиляція, щоб запахи та пара своєчасно віддалилися, найчастіше беруть вбудовану техніку. Так вдається залишити достатньо простору. Іноді застосовують системи теплої підлоги з кількома вимикачами. Актуальне використання балкона, наприклад, для формування ігрової зони чи робочого місця. Ми робимо з душею, тому всі наші замовники отримують професійні рекомендації та гарантію якості.

Основні етапи ремонту

Вартість ремонту квартири-студії розраховується індивідуально, оскільки потрібно врахувати розміри житла, потрібні види послуг, підібрані матеріали та покриття тощо.

Найчастіше передбачаються такі роботи:

 • формування проекту;
 • перепланування;
 • роботи з комунікаціями;
 • вирівнювання підлоги, стін, стелі під чистове оздоблення;
 • чистове оздоблення.

Ми працюємо як за індивідуальними, так і за типовими проектами, це залежить від бюджету та вибору замовника. Також можна зробити незначні зміни. Працювати з простором студій простіше, оскільки часто не потрібно виконувати демонтаж, при цьому перегородки використовуються міцні та легкі. Дізнайтесь ціни на ремонт у квартирах-студіях та Ремонт квартир у новобудові з нашого прайсу або можете замовити замірника.

 

Компанія Fidelit-Stroy виконає чорнові та чистові роботи з урахуванням усіх вимог замовника та стандартів. У тому числі можливе створення унікального планування, поєднання з балконом, укладання паркету, плитки, монтаж підвісних або багаторівневих стель, фарбування, встановлення панелей, поклейка шпалер.

У нашому штаті є свій сантехнік, спеціаліст з електрики, тому є можливість вибрати будь-які світильники, підсвічування, розмістити комунікації з урахуванням усіх норм та стандартів. Усі витрати розраховуються відразу, перелік робіт вноситься в прайс, що полегшує розрахунки та забезпечує безпеку для замовника. Ми гарантуємо високу якість та естетичний зовнішній вигляд усіх покриттів.


 

Відео-огляди ремонту квартир-студій

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту квартир-студій, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи