__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Натяжні стелі

Натяжні стелі-фото

Натяжну стелю останнім часом дуже часто використовують у багатьох дизайнерських рішеннях. Це один з найбільш затребуваних способів приховувати всі недоліки стандартного стельового покриття. Установка натяжних стель з обробкою дозволить досягти ідеально рівної поверхні.

Ми пропонуємо величезний вибір та монтаж натяжних стель під ключ у комерційні приміщення та житлові будинки: котеджі, офіси, квартири, салони, кафе, студії тощо. Свою роботу ми робимо з душею, тому не тільки встановимо вам будь-яку стельову конструкцію, але й допоможемо підібрати такий дизайн стелі, виконаємо Ремонт спальні, який ідеально виглядав би у вашому приміщенні. Також правильно проведемо Монтаж освітлення.

Які види натяжної стелі потрібні?

На нашому сайті ви можете замовити встановлення натяжних стель у Харкові. У каталозі сайту ви знайдете будь-які конструкції із міцного матеріалу ПВХ, які підійдуть під будь-яку форму та дизайн вашого інтер'єру. Найбільш затребуваними видами натяжних стель вважаються:

  1. 3D стеля – це покриття, на яке наноситься об'ємна картина, що створює ілюзію глибини простору. Таку стелю зазвичай встановлюють у дитячих кімнатах чи залах кінотеатрів, щоб створити зоряне небо чи космос. 3D стеля відмінно підійде для сучасного дизайну інтер'єру хай-тек, техно, лофт та кантрі.
  2. Дзеркальний. Така натяжна стеля має особливий матеріал тканини, який відображає світловий промінь таким чином, що створює ілюзію дзеркала. Дзеркальна натяжна стеля може бути будь-якого кольору та доповнюватися фурнітурними вставками – хромом або золотом.
  3. Матова натяжна стеля - не заломлює і не відображає світловий промінь. Найпопулярніший колір матової стелі – це білий. Тканина матової натяжної стелі не має швів і може поєднуватись з глянцевими вставками.

Глянцева натяжна стеля на відміну від матового, навпаки, заломлює і відображає світловий промінь, що створює ілюзію мерехтливого світла.

Переваги натяжної стелі?

Однією з найголовніших переваг натяжної стелі – це швидка установка, яка не потребує додаткового ремонту існуючого стельового покриття. Будь-які вади стелі не шліфуються, а просто «натягуються» тканиною або ПВХ плівкою, яка може маскувати не тільки всі вади, а й карнизи та світлове обладнання. Така функція має натяжну стелю прихованого монтажу в будинку. До решти переваг натяжної стелі можна віднести:

  1. Надійність та тривалий термін служби. Усі натяжні стелі витримують серйозні механічні пошкодження. Саме тому вони так часто використовуються майстрами, оскільки є одним із найміцніших покриттів. Якщо інші конструкції виробники дають гарантію близько 10 років, то натяжні стелі служать понад 15.
  2. Натяжні стелі забезпечують рівне покриття будь-якої поверхні, а також чудово маскують всі предмети на стелі: світильники, карнизи, вентиляційне обладнання.
  3. Стійкість матеріалу - покриття витримує сильну вологу, "не магнітить" пил. Якщо правильно монтувати натяжну стелю, то навіть якщо з верхнього поверху відбудеться витік води, то стеля може витримати до 100 літрів.
  4. Гарний вигляд. Завдяки тому, що замовники можуть вибрати будь-який колір та текстуру натяжної стелі, кожен має можливість створити свій власний неповторний інтер'єр у будь-якій кімнаті.
  5. Натяжні стелі легко чистити. Оскільки на матеріал майже не осідає пил, але стеля не потребує збирання. Якщо вам потрібно очистити систему трубопроводів або вентиляційні відсіки, то для цього конструкцію легко зняти.

Як встановити натяжну стелю

Монтаж натяжної стелі здійснюється на будь-яку поверхню старого покриття для підлоги. Єдине, що потрібно зробити майстрам, щоб встановити нову стелю, – це змонтувати стартовий профіль, який кріпиться по периметру кімнати. Пізніше в нього вставлятиметься полотно натяжної стелі. Під час установки можна не висувати меблі з кімнати, оскільки не потрібно шліфувати та зачищати стіни, але слід стежити за температурним режимом у кімнаті – у приміщенні має бути тепло (температура в діапазоні 18-40 ° С). Якщо натяжна стеля зроблена з ПВХ, то для нього не потрібно нагрівати кімнату.

Ціни за монтаж натяжної стелі

Ціна на монтаж натяжних стель у квартирах може залежати від площі приміщення, матеріалу самої стелі, а також нестандартних форм з кутами, виступами та нішами. Будь-яка складна конструкція підвищує ціну встановлення. Якщо ви додатково замовите індивідуальний друк або захочете вбудувати у конструкцію світлове обладнання у вигляді світлодіодних стрічок, це також збільшить вартість покриття.

Залишилися ще питання? Тоді дзвоніть, наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них і допоможуть визначитися з вибором.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи