__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Демонтаж сантехкабіни

Демонтаж сантехкабіни-фото

Компанія Fidelit-Stroy готова виконати демонтаж сантех кабіни в панельному будинку та інших типах будівель. Досвідчені будівельники легко впораються із завданням з урахуванням ваших вимог, ми робимо з душею, забезпечуємо стабільно високу якість, акуратно ставимося до майна замовника. У більшості старих квартир є значний недолік простору, особливо він відчувається в санітарному вузлі. Не вдається розмістити навіть пральну машинку та кошик для білизни, тому часто виникає потреба у розширенні. У деяких будинках таких змін можна досягти шляхом демонтажу сантехкабіни.

Сантехкабіна. Що це?

Перебудова квартир, Ремонт квартири в новобудові, перенесення стін, дверних прорізів виконується досить часто, метою є підвищення комфорту, відповідності звичкам, формування естетики. У радянські роки треба було здати якнайбільше житла за мінімальні терміни. Тому всі кімнати були скромними, сантехкабіни використовувалися з метою скорочення часу на будівництво будівель з великою кількістю рівнів. Вони є великим коробом, у якому на підприємстві вмонтували ванну, унітаз, умивальник. Так будівельникам не доводилося носити сантехніку на місця і реалізувати її монтаж, обмежувалися доставкою, підняттям із застосуванням крана. Блоки випускали до 1998 року, використовуючи азбоцемент, згодом – гіпсобетон з армуванням. Основа завжди була з цементного розчину.

Чому варто знести сантехкабіну?

Об'єднання ванної та санвузла у квартирі – популярне рішення, що дозволяє змінити простір на сучасний лад. Перепланування вимагає узгодження та професійного підходу, у тому числі через потребу у спеціальних інструментах, дотримання будівельних норм та формування безпечних умов. Роботи зі зняття мірок, складання схеми, об'єднання виконують фахівці нашої компанії. Із залученням професіоналів вдається уникнути ризиків та отримати всі переваги такого рішення:

  • знос дозволяє розширити простір. При монтажі залишалося близько 10-15 см до стіни, тому в ході демонтажу приміщення можуть збільшиться в межах 30 см;
  • збільшення висоти стелі. Вдається одержати до 20 см простору;
  • усунення неприємних запахів. Для простору між стіновим простором та стінами використовували мінеральну вату. Але в умовах значної вологості та з часом міг з’явитися запах затхлості, що асоціюється зі старими будинками або квартирами. Тому демонтаж дозволяє отримати чистіше та приємне повітря;
  • видалення нерівностей. Комплексні послуги із суміщення ванної та туалету часто включають повне видалення. Причина в не сучасному вигляді навіть візуально видно невідповідність кутів будівельним нормам. Вони можуть бути будь-якими, але не в 90 градусів;
  • часто перекриття сантехкабін небезпечні. За наявності азбестових елементів їх рекомендують прибирати в обов'язковому порядку. Матеріал шкідливий для здоров'я, його наявність може спричинити ракові захворювання.

Демонтаж сантехкабіни

Демонтаж перегородок та стін дає значні переваги, оскільки за такого виду робіт не потрібно жодного схвалення від відповідних інстанцій. Під час роботи немає порушень опорних конструкцій, і навіть не виконується перенесення інженерних систем. Крім того, потрібно просто попередити своїх сусідів про те, що будуть виконуватись подібні роботи, оскільки процес досить гучний. Перепланування ванної кімнати у Харкові виконується спеціалістами нашої компанії та передбачає не лише сам процес демонтажу. За необхідністю виконаємо Монтаж стін та перегородок. Також потрібно продумати сортування, винесення та вивіз сміття.

Поетапна робота

Демонтаж не є значною технологічною складністю, але є трудомістким процесом. Також до початку потрібно перекрити подачу води, винести всі меблі та сантехніку.

Інші етапи:

  • зняття покриттів, зокрема плитки з використанням зубила, перфоратора;
  • видалення листів гіпсоцементу або азбоцементу зі стелі. Використовується болгарка чи молоток;
  • розбирання стінових елементів із застосуванням тих самих інструментів;
  • демонтаж каркасу, виконаного зі сталі;
  • розбивка основи з бетону.

При виконанні подібних робіт ми не використовуємо кувалду, оскільки цей інструмент створює надто великий шум та пил. При виконанні демонтажних робіт ми використовуємо метод алмазного різання без пилу, оскільки сьогодні це основний спосіб демонтажу, який зарекомендував себе. У будь-якому випадку процес потребує максимальної акуратності.

Завжди набагато складніше демонтувати поверхню підлоги, оскільки її робили максимально міцною. У тому числі нашими спеціалістами проводиться демонтаж плиток з каркасом та поступове зняття шматочків плити. Після таких робіт можна приступати до обробки, а за бажанням зводиться нова перегородка. У тому числі можна використовувати піноблоки або інші матеріали, що унеможливлюють перевантаження перекриття.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи